Витратив 9 млн на телерекламу – визначено фінансового лідера виборчих перегонів

Згідно з даними моніторингу, який провів Рух ЧЕСНО, у червні в ефірах національних телеканалів виходила передвиборна агітація тільки одного кандидата-мажоритарника – колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка (округ № 95).

Як повідомляє прес-служба ЧЕСНО, реклама цього кандидата виходила на ТБ 327 раз, що, згідно з розцінками телеканалів, має коштувати більше 9 млн грн. За даними організації, Карплюк зареєструвався в ЦВК одним з перших, і його рекламні ролики виходили вже після цього.

Витратив 9 млн на телерекламу – визначено фінансового лідера виборчих перегонів

Проміжний фінансовий звіт Карплюка ще не оприлюднений, тому перевірити чи проводилися ці витрати офіційно, можна буде трохи пізніше.

У перший тиждень липня моніторинг політичної реклами на ТБ зафіксував агітацію ще трьох кандидатів в округах: Дмитра Андрієвського (округ №222), Андрія Зібрана (округ №115) і Валентина Манько (округ №29). Витрати цих політиків на телерекламу менше: 414 тисяч грн у Андрієвського, 196 тисяч грн у Манька та 28 тисяч грн у Зібрана.

Як повідомлялося раніше, з 21 квітня по 7 липня учасники парламентської кампанії разом витратили близько 307 млн грн на телевізійну рекламу на 18 загальнонаціональних каналах.

Нагадаємо, в кінці серпня 2017 року прокуратура Київської області підозрювала Володимира Карплюка в скоєнні кримінального злочину за статтею 272 частини 2 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримуватися, якщо це порушення спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки) КК України. За даними прокуратури, Карплюк не призначив відповідальних за безпеку робіт вантажопідіймальних кранів, що призвело до аварії, заподіянні тяжкої шкоди одній людині і загибелі іншої.

Крім того, в кінці 2017 року мера Ірпеня підозрювали в керівництві злочинною організацією, в заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, в корупції, підробці документів і службовій підробці.

Джерело: delo.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *