Виповнюється 100 років з дня народження відомого живописця Бориса Піаніди

30 травня виповнюється 100 років з Дня народження українського маляра і педагога, кандидата мистецтвознавства Бориса Микитовича Піаніди.

Народився він в Диканському районі на Полтавщина, а останні свої 19 років прожив в Ірпені.

Виповнюється 100 років з дня народження відомого живописця Бориса Піаніди

На відзначення ювілейної дати з Дня народження Бориса Піаніди представник творчої інтелігенції міста звернулися до міської влади із наступними пропозиціями щодо вшанування його пам’яті:

У зв’язку з тим, що 30 травня 2020 року виповнюється 100 років від дня народження одного із найкращих меценатів нашої культури, відомого українського живописця, мистецтвознавця та педагога Бориса Микитовича Піаніди виносимо на Ваш розгляд наступні пропозиції по увічненню його пам’яті:

1. Встановити меморіальну дошку на будинку №18 по Тургенівській вулиці в м. Ірпінь, де з 1974 по 1993 рр. жив і працював Борис Піаніда, або на фасаді школи №1 де є його меморіальна кімната.

2. Порушити клопотання перед Ірпінським виконкомом про присвоєння одній з вулиць в м. Ірпінь імені Б. М. Піаніди.

3. Відкрити виставку творів Бориса Піаніди в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї з виданням онлайн каталогу виставки.

4. Провести ювілейний вечір, присвячений 100-річчю від дня народження Бориса Піаніди, з показом фільму режисера Ліни Агаркової про творчість художника в Ірпінській міській бібліотеці.

5. Відзначити цінним подарунком дружину Бориса Микитовича Піаніди – Любов Іванівну Піаніду за збереження пам’яті про життя та творчість Бориса Піаніди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *