Виконком під головуванням Наталі Семко

Виконком під головуванням Наталі Семко

На сьогоднішньому засіданні Виконавчого комітету Ірпінської міської ради не було ні міського голови Володимира Карплюка, ні його першого заступника Дмитра Христюка (про те, що він у п’ятницю вдруге не з’явився на допит у прокуратуру вже повідомляли ЗМІ). Також не було однієї із заступниць мера Лідії Михальченко, начебто вона таки справді у плановій відпустці. Відтак, засідання виконкому з 12 осіб (ледве набрався кворум) відбулося під головуванням Наталі Семко.

Виконком під головуванням Наталі Семко

Розпочалося воно з нагороди учасникові АТО з Гостомеля Миколі Куксі – нагрудний “Знак пошани” від Міністра оборони “за зразкову службу” вручив військовий комісар Сергій Кайдан. Потім начальник Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату доповів членам виконкому про організацію та проведення призову на строкову військову службу до Збройних Сил України у жовтні-листопаді 2017 року та проведення приписки громадян 2001 р. н. до призовної дільниці.

Перед цим члени виконкому вкотре проголосували за виділення коштів на передплату газети «Ірпінський вісник». Цього разу трохи більше 10 тисяч виділили з бюджету на прохання організації ветеранів. Мало того, що торік на сесії Ірпіньради виділили мільйон з міської скарбниці, так потім ще виконком періодично виділяє кошти на передплату. Іншими словами, влада платить читачам за те, щоб вони читали її комунальне видання. До слова, сьогоднішнє засідання виконкому прибули висвітлювати дев’ятеро (!) працівників місцевих некомунальних ЗМІ (редактори газет, сайтів, журналісти, оператори телеканалів). І лише один працівник «Ірпінського вісника» був з’явився на хвилинку, посмикав замкнені двері приймальні міського голови та його першого заступника і пішов звідси. Як тут не пригадати крилату фразу з давньої кінокомедії: «Учись студент – хто не працює – той їсть»… з бюджетного корита, на жаль.

Найбільше обговорення членів виконкому викликало питання про узгодження тарифів водопостачання Київським КЕУ для двох житлових будинків, розташованих неподалік військової частини у лісі на СМУ. Для них тариф виявився утричі вищим за постачання Ірпіньводоканалом. Мовляв, Київське КЕУ експлуатує свою вежу й комунікації лише для двох житлових будинків, через що й виходить так дорого. На це член виконкому Андрій Гірник поцікавився чи, бува, київські водопостачальники не заклали в тариф для людей і свої витрати. Після тривалого обговорення це питання не знайшло належної кількості голосів підтримки й було відправлене на доопрацювання. Видалася слушною пропозиція Миколи Головкевича – запропонувати підключення цих будинків до Ірпіньводоканалу, аби не платити втричі дорожче.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *