ВИКОНКОМ ПЕРЕЙМЕНУВАВ ВУЛИЦІ В ІРПЕНІ

П’ять ірпінських вулиць було перейменовано на сьогоднішньому засіданні Виконавчого комітету Ірпінської ради. Щоправда, це рішення повинна затвердити Ірпіньрада, сесія якої призначена на післязавтра. Тож якщо ірпінські депутати підтримають членів виконкому, відтоді вул. ІІІ-го Інтернаціоналу матиме назву Соборна, Карла Маркса – Університетська, Жовтнева – Северинівська, Фрунзе – Щаслива, Радянська – Варшавська.

ВИКОНКОМ ПЕРЕЙМЕНУВАВ ВУЛИЦІ В ІРПЕНІ

При обговоренні цього питання міський голова Володимир Карплюк запевнив, що процедура перейменування вулиць не буде накладною у фінансовому плані ні для міського бюджету, ні для людей, які на них проживають. Єдині витрати – це таблички на парканах, які зроблять за приватні кошти. Змінюють реєстрацію в документах тільки після того, як виникає відповідна потреба. Тобто, якщо людина вирішила  продати квартиру чи перепрописатися, тоді вона звертається до відповідних реєстраційних служб, які і вносять поправки чи видають документи з новими назвами вулиць. Тобто для фізичних осіб перейменування не буде пов’язане з фінансовими витратами. До того ж, немає потреби спеціально займатися змінами в документах. Для прикладу навели місто Львів, в якому за один раз перейменували 400 вулиць.

Перший заступник міського голови Микола Головкевич звернув увагу на незадовільний рівень дорожнього покриття Радянської, який може хіба що дискредитувати назву Варшавська. Та й на Фрунзе, щоб назвати її Щасливою, потрібно  зробити нормальну дорогу. Мовляв, можливо спочатку потрібно відремонтувати вулиці, а потім перейменовувати? – звернувся до присутніх Микола Михайлович. Натомість заступник міського з гуманітарних питань Анастасія Попсуй наполягла на негайному перейменуванні, висловившись у такому плані: як корабель назвати – так він і попливе.

ВИКОНКОМ ПЕРЕЙМЕНУВАВ ВУЛИЦІ В ІРПЕНІ

Після чого виконком проголосував за згадані перейменування п’яти ірпінських вулиць. Відтак, сподіватимемося, що ці зміни назв стануть прелюдією для облаштування дорожнього покриття й приведення до нормального стану новоназваних вулиць. У такому разі вже точно переважна більшість наших жителів буде за перейменування цих та інших вулиць Приірпіння.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *