ВИКОНКОМ БЕЗ КАРПЛЮКА

Сьогоднішнє засідання Виконавчого комітету Ірпіньради відбулося без міського голови Володимира Карплюка. Засідання проводив його перший заступник Дмитро Христюк, який на запитання кореспондента «Зорі Приірпіння» про відсутність голови відповів, що Карплюк зараз перебуває у відрядженні.

ВИКОНКОМ БЕЗ КАРПЛЮКА

Ще цікава деталь. За відсутності Ірпінського міського голови на засідання Виконкому прибули усі селищні голови Приірпіння: Юрій Прилипко (Гостомель), Лариса Федорук (Ворзель), Ольга Матюшина (Коцюбинське). Такої повної явки селищних голів на Ірпінському Виконкомі не спостерігалося з часів його першого засідання в листопаді минулого року.

ВИКОНКОМ БЕЗ КАРПЛЮКА

З-поміж розглянутих питань порядку денного найцікавішими видалися двоє. Як в анекдоті – одне хороше, інше – погане. Розпочну з останнього. Начальник відділу економіки Світлана Демченко розповіла про падіння виробництва в регіоні. Власне, Ірпінь у цьому плані не виняток, зважаючи на нинішнє спадання економічних показників в Київській області та Україні в цілому. Словом, підприємства закриваються, або знижують показники виробництва не тільки в Ірпені. Єдиним світлим променем у царині економічних сутінок Приірпіння залишається Гостомельський склозавод, який не зменшуючи показників виробництва допоки що перераховує свої прибутки до Ірпінського бюджету.

ВИКОНКОМ БЕЗ КАРПЛЮКА

Про інший позитив на звітному засіданні Виконкому розповів начальник відділу освіти Ярослав Маляренко. Він повідомив про залучення коштів з Японії, які згідно з Кіотським протоколом використовуються на програми з енергозбереження. У рамках цієї програми буде замінено лампи на енергоощадні у Ірпінській ЗОШ № 17.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *