В Ірпені знову рубають ліс під забудову (+ фото)

22 лютого в Ірпені у зеленій зоні на перехресті вул. Покровська та Львівська вирубали більше десятка дерев під майбутню забудову. Громада хоче, щоб цей куточок природи залишився для відпочинку. І готова його відстоювати.

В Ірпені знову рубають ліс під забудову (+ фото)

За словами депутата Ірпінської міської ради Лаврентія Кухалейшвілі, місцеві жителі минулого року почали захищати цю територію від забудови. Вони вирішили, що тут буде сквер Львівський.

«Нагадаю, що зелену зону площею більше 1 га в 2007-2010 роках “віджав” колишній ірпінський міський голова Олег Бондар. У 2018-му цю землю продавали за майже 800 тис. у.о. Але після того, як ми там організували ініціативну групу, ціна впала майже вдвічі», – зазначив депутат.

На місці події журналістську групу ІА «Погляд» зустрів чоловік – представник господаря ділянки (0,1 га) у згаданій зеленій зоні. Він запевнив, що на ній розпочалися роботи з будівництва приватного будинку.

Мовляв, приїздили працівники поліції. І він надав їм необхідні документи на право власності, дозвіл на початок будівельних робіт, паспорт об’єкта.

Споруда передбачається площею 180 квадратних метрів. Під пляму забудови хочуть зрізати 11 дерев.

За словами представника, щодо відшкодування їх відновної вартості було 2 варіанти: зробити експертизу, щоб визначити граничний вік, якщо молодше — сплатити визначену суму.

За експертизою деревам начебто більше 66 років і їх, мовляв, можна утилізувати. І до того ж вони знаходяться на приватній власності. Правда, прізвище власника залишилося інкогніто.

Джерело: Ірпінь онлайн

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *