В Ірпені затопило школу, на яку витратили понад 10 млн гривень

В Ірпені у школі №3 л припинили заняття до понеділка, оскільки через рясні снігопади і дощу тут протік дах і тепер всі будівлі залито водою. Про це повідомляють місцеві активісти у мережі Facebook.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що в школі №3 затопило лише третій поверх. При цьому місцева влада заявила, що підозрюють диверсію.

«Потоки води течуть з дахового перекриття, залили кілька навчальних класів і ряд інших приміщень. У новому спортзалі, де ще вчора відбувалися змагання, теж багато води», – наголошується в повідомленні.

Втім, активісти нагадують, що аналогічна ситуація в минулому році склалася в школі №2. «Не повірите: влада пише про великі збитки і підозрює диверсію. А ми, пам’ятаючи історію з затопленням СШ №2, хотіли б спочатку переконатися, що це не халатність», – зазначила активіст Михайлина Скорик.

В Ірпені затопило школу, на яку витратили понад 10 млн гривеньЗа інформацією в. о. міського голови Анастасії Попсуй, поточний ремонт даху виконали тільки в минулому році.

Відповідно до відкритих даних системи Prozorro, протягом 2017-2018 роках на ремонти і проектні роботи в будинку і на прилеглій території до школи №3 по вул. Северинівська 129-а в Ірпені було виділено 10,25 млн грн. З них 6,12 млн грн. було виділено на реконструкцію та облаштування спортивного майданчика, бігових доріжок та тротуарів навколо школи, ще 4,13 млн грн. – на ремонти приміщень.

Зокрема, гроші виділялися на поліпшення енергозбереження школи (переможець ТОВ “Лід Фактор”, код 39821572), капітальний ремонт роздягалень та душових, капітальний ремонт спортзалу (ТОВ “Їй Бі Ді груп”, код 37013701), поточний ремонт приміщень (ТОВ “БК Промбудмонтаж”, код 39419110), капітальний і поточний ремонт класних кімнат (ТОВ “Мистокомсервис”, код 41122284), поточний ремонт туалетів (ТОВ “БК Капіталіст”, код 39080099) і санзулов (ТОВ “ВО Спецкиївбуд”, код 34999887).

В Ірпені затопило школу, на яку витратили понад 10 млн гривень

Загальноосвітня школа в Ірпені – одна з найбільших у місті, розрахована на понад 1000 дітей. Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що незважаючи на гострий дефіцит місць у навчальних закладах, місцева влада замість запроектованої школи санкціонувала будівництво 9-типоверхового житлового будинку.

Джерело: Українські новини

 

Також читайте:

В Ірпені затопило школу – дітей розпустили, журналістів не пускають, підозра диверсії (+фото, відео)

 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *