В Ірпені загинув заробітчанин, випавши з 13-го поверху будівництва скандального забудовника

В Ірпені загинув заробітчанин, випавши з 13-го поверху будівництва скандального забудовника В Ірпені по вул. Університетській, 1-т будівельник випав з 13 поверху новобудови. Чоловік тиждень пролежав у лікарні й помер від отриманих травм 22 квітня.

Речник поліції Київської області Микола Жукович зазначив у коментарі Громаді Приірпіння, що за цим фактом поліцією Ірпеня відкрите кримінальне провадження:

“Було відкрите кримінальне провадження за ст. 271 ч. 1, порушення вимог законодавства по охороні праці, а після смерті перекваліфікували на ч. 2 – тяжкі наслідки. Загиблий заробітчанин, він з іншої області, на роботу оформлений за цивільно-правовим договором. Це питання щодо порушення умов виконання цих робіт, умов безпечності цих робіт”.

За словами місцевих мешканців цей будинок розташований в межах мікрорайону “Благодатний”. Його будівництво починав екс-секретар Ірпінської ради від “Нових облич” Ігор Вишняков.

Як відомо, раніше Пеший та Вишняков були партнерами й спільно володіли будівельною фірмою БГМ, яка згодом розпалася на дрібні фірми.

За словами поліції, земля під будинком, де сталася трагедія, належить Пешому.

Джерело: Громада Приірпіння

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *