В Ірпені відкрили Чемпіонат світу з футболу українців діаспори

В Ірпені відкрили Чемпіонат світу з футболу українців діаспори На VII футбольний Чемпіонат світу серед українців діаспори до Ірпеня з’їхалися 12 збірних команд з трьох світових континентів. Учасники змагання розбиті на чотири групи. Матчі проходять на двох стадіонах «Чемпіон» і НУДФСУ в Ірпені та центральному стадіоні Гостомеля. Фінал чемпіонату відбудеться 24 серпня в Ірпені.

Вік учасників чемпіонату від 16 до 60 років. У футбольному турнірі беруть участь як аматори, так і визнані майстри шкіряного м’яча. Так за діаспорну команду США заявлено легендарного гравця київського «Динамо» та збірної колишнього СРСР Івана Яремчука, який зараз мешкає у Флориді. У церемонії відкриття чемпіонату взяли участь зірки світового футболу 1980-х – Олександр Заваров і Олег Протасов.

В Ірпені відкрили Чемпіонат світу з футболу українців діаспори Як зазначили на відкриті турніру його організатори, це не суто спортивне дійство, а подія планетарного значення, яка об’єднує українців всього світу, демонструючи нашу міць і незламність, незважаючи на всі негаразди, які зараз переживає Україна.

Виступаючи у залі Національного університету ДФС України на прес-конференції з нагоди відкриття VII Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд голова оргкомітету турніру Ігор Бокій висловив впевненість, що наступні чемпіонати світу серед українців діаспори відбудуться у Луганську й Донецьку.

Наразі до вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього відкриття VII Чемпіонату світу в Національному університеті державної фіскальної служби України та футбольного поєдинку на стадіоні цього навчального закладу між командами української діаспори Ізраїлю та Австрії.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Arrow
Arrow
PlayPause
prodam
Slider
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *