В Ірпені відкрили Чемпіонат світу з футболу українців діаспори

В Ірпені відкрили Чемпіонат світу з футболу українців діаспори На VII футбольний Чемпіонат світу серед українців діаспори до Ірпеня з’їхалися 12 збірних команд з трьох світових континентів. Учасники змагання розбиті на чотири групи. Матчі проходять на двох стадіонах «Чемпіон» і НУДФСУ в Ірпені та центральному стадіоні Гостомеля. Фінал чемпіонату відбудеться 24 серпня в Ірпені.

Вік учасників чемпіонату від 16 до 60 років. У футбольному турнірі беруть участь як аматори, так і визнані майстри шкіряного м’яча. Так за діаспорну команду США заявлено легендарного гравця київського «Динамо» та збірної колишнього СРСР Івана Яремчука, який зараз мешкає у Флориді. У церемонії відкриття чемпіонату взяли участь зірки світового футболу 1980-х – Олександр Заваров і Олег Протасов.

В Ірпені відкрили Чемпіонат світу з футболу українців діаспори Як зазначили на відкриті турніру його організатори, це не суто спортивне дійство, а подія планетарного значення, яка об’єднує українців всього світу, демонструючи нашу міць і незламність, незважаючи на всі негаразди, які зараз переживає Україна.

Виступаючи у залі Національного університету ДФС України на прес-конференції з нагоди відкриття VII Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд голова оргкомітету турніру Ігор Бокій висловив впевненість, що наступні чемпіонати світу серед українців діаспори відбудуться у Луганську й Донецьку.

Наразі до вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього відкриття VII Чемпіонату світу в Національному університеті державної фіскальної служби України та футбольного поєдинку на стадіоні цього навчального закладу між командами української діаспори Ізраїлю та Австрії.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *