В Ірпені відбулася зустріч з кандидатом в президенти Русланом Кошулинським

Сьогодні, 12 січня, в залі Ірпінського ВО «Лісопроект» відбулася зустріч з кандидатом на посаду Президента України Русланом КОШУЛИНСЬКИМ. Голову Секретаріату ВО «Свобода» також підтримали Конгрес Українських Націоналістів, Правий Сектор, СІЧ, ОУН.

 

Традиційний сім’янин і кухар

Виступаючи перед присутніми жителями Ірпеня, а також Бучі, Гостомеля, Ворзеля й Коцюбинського, Руслан Кошулинський розпочав свою розповідь з біографічних даних. Сказавши, що одружений і має сім’ю, одразу додав з посмішкою «традиційну сім’ю – тепер так прийнято говорити», в якій виростили з дружиною двох доньок і сина.

З дружиною Мариною познайомився ще в молоді роки, коли разом навчалися на кухарів. Руслан Кошулинський каже, що й зараз не забуває свою першу спеціальність. «Можемо без проблем самі до святкового столу приготувати, а також в разі потреби дати корисні кулінарні поради господиням», – розповідає кандидат в президенти.

Спортсмен-спринтер, який може стріляти з будь-якої гармати

У молодості Кошулинський займався легкою атлетикою. Стрибав та бігав на короткі дистанції. Відтак у нього виробилася звичка миттєво приймати рішення. Потім служив в армії – в артилерії. Там зовсім інша специфіка. Потрібно довго й ретельно вираховувати траєкторію польоту снарядів, а потім заряджати й стріляти швидко. Руслан Кошулинський акцентував увагу на необхідності модернізації Української армії. Адже стріляв по окупантах «ДНР» у 2014 тією ж гарматою 152 калібру, що й вивчав ще в радянській армії 1987 року. Тобто, взагалі перенавчатися нічому не довелося. «Можу стріляти з будь-якої гармати», – зазначив Руслан Кошулинський.

Основні інвестиції в Україну – гроші заробітчан

Близько 13 мільярдів до бюджету офіційно перераховують ті, хто змушені працювати за кордоном. Руслан Кошулинський, який свого часу також їздив з України на заробітки, пропонує звільнити такі перерахування від податків хоча б на 5 років. Завдяки цьому українці привезуть свої та знайдуть додаткові кошти, які вкладатимуть вдома у розвиток свого малого та середнього бізнесу.

Інший стратегічний напрямок наповнення державного бюджету – виведення грошей з офшор. Олігархи мають сплачувати податки не з формальних зарплат, а з реальних прибутків.

Колонізувати Донбас і Крим, пожертвувавши Росією

Відповідаючи на запитання про війну та окуповані території, Руслан Кошулинський зауважив, що Україні потрібен «лише справедливий мир». Нині загарбані території Донбасу та Криму – це українські землі.За словами кандидата в президенти, настане час, коли Україна звільнить свої нині окуповані території, та вимушені переселенці повернуться нарешті до своїх домівок, які через окупантів змушені були залишити Вони краще за всіх знають там ситуацію і людей, які залишилися – хто кого і як прикривав чи здавав. Це їм в інтернеті ватники пишуть погрози: «Ты же еще сюда вернешся!». Так-от – вони справді повернуться, й краще за всіх наведуть лад вже на визволених від окупантів землях.

Таке можливе лише внаслідок зникнення зі світової мапи країни під назвою Росія. Нехай на її місці виникне 10, 15 чи 20 різних держав – нинішніх суб’єктів РФ, вважає Руслан Кошулинський. Головне, аби була цілісна незалежна Україна.

Про союзників та вступ до НАТО

Кошулинський подав за зразок збройні сили невеличких країн – Швейцарії та Ізраїлю. Останній постійно воює. У Швейцарії давно не було військових дій. Проте, громадяни цих країн проходять військовий вишкіл, і в будь-який момент готові до мобілізації у випадку загрози національній безпеці. Руслан Кошулинський вважає, що Україна має ввійти до НАТО та переоснастити озброєння відповідно до його стандартів. Також нам потрібно шукати союзників не в Норманському, а Будапештському форматі. Особливо зважаючи на нинішнє оточення України.

Кандидат в президенти від націоналістичних сил навів просте порівняння. Військовий бюджет України становить 3 мільярди доларів, в Росії – 76 млрд, а в США  – 710 млрд. Навіть каральні органи (поліція, прокуратура, СБУ) в Україні профінансовані на півтора мільярда більше, аніж Збройні Сили. М’яко кажучи, дивно для країни, яка фактично веде нерівну війну. З чого випливає висновок, що нинішня влада захищає не власний народ, а себе від нього.

Перемога можлива лише за умови єдності Нації

Захід різко вдарив санкціями по Росії лише за спробу отруєння Скрипалів. В Україні п’ятий рік іде війна, 12 тисяч загиблих, а від Заходу лише співчуття. Більше довіряють, наприклад, Польщі, бо кажуть, що вона передбачувана. Україні недовіряють через непередбачуваність, олігархів при владі та відсутність справжньої люстрації. У тім числі й поміж нинішнього ще совкового генералітету. «Захід міг би нам дати найновіше озброєння, але не робить цього боячись, що його на другий день продадуть окупантам», – вважає Руслан Кошулинський. Без єдності перемога неможлива. Коли солдати в окопах, а Головнокомандувач на Мальдівах, й Генпрокурор на Сейшелах, то про яку єдність можна говорити?!

Перші кроки нового Президента

Руслан Кошулинський розповів, що з 2013 року у Верховній Раді зареєстровано низку антимонопольних і антиолігархічних законопроектів, які ще й досі не винесені на розгляд. Відповідаючи на запитання про перші кроки в разі обрання Президентом України, Руслан Колушинський сказав, що збире голів нинішніх парламентських фракцій і запропонує їм проголосувати за ці закони. Відтак швидко проясниться «хто є хто» у світлі наступних парламентських виборів.

Виростив сина, збудував дім, посади дерево… і вбив окупанта!

На запитання чи не боїться протистояння з олігархами Руслан Кошулинський відповів: «Мені вже немає чого боятися. Чимало пережив у житті. Багато чого зробив. Сина виростив, будинок збудував, дерево посадив»… «І окупанта вбив!», – під оплески долинув вигук із зали в продовження вислову кандидата в президенти від націоналістичних сил.

 До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішньої зустрічі Руслана Кошулинського з виборцями

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *