В Ірпені пройшла акція протесту проти вбивць Каті Гандзюк та нападів на інших активістів (+ фото)

Сьогодні, 18 травня, на центральній площі Ірпеня перед міськрадою відбулася акція протесту проти затягування розслідування вбивства Каті Гандзюк та численних нападів на інших активістів, справи яких так і залишаються нерозкритими. Вже минулого 9 місяців від дня замаху на Катю Гандзюк та 6 місяців від дня її смерті. Проте, справа так і залишається нерозслідуваною, замовники не названі. Система захищає сама себе – такий висновок з цих подій роблять активісти.

У лютому цього року було вчинено напад на ірпінського активіста Артема Левківського, який збирав підписи проти забудови заплави Ірпінь-річки. Його облили отруйною речовиною. Артем звернувся по медичну допомогу, потім написав заяву в поліцію.

Проте з того часу жоден слідчий йому не подзвонив, не проводилося ніяких слідчих дій. Про це розповів Артем Левківський, виступаючи сьогодні на мітингу, передав «полум’яний привіт» новому очільнику Ірпінського відділу поліції Олегу Петренку. Інший активіст Андрій Ополінський розповів, що справа про напад на нього вже три роки ніяк не розслідується.

Громадський активіст Олексій Зіневич акцентував увагу на системному беззаконні, яке зараз твориться в Україні та нашому Приірпінні. Це й стало причиною обрання новим Президентом України Володимира Зеленського, якому від попередників залишилася далеко не найкраща спадщина, передовсім у плані правового захисту інтересів громадян.

Відомий громадський діяч Святослав Куценко, аналізуючи вбивство Каті Гандзюк та напади на активістів Приірпіння зробив висновок, що у нашій державі, на жаль, прості люди не захищені. Ніхто з активістів не застрахований від того, що з ним можуть вчинити, як із Катею Гандзюк. Тому всім небайдужим людям доброї волі потрібно гуртуватися й разом відстоювати своє прагнення жити в правовій цивілізований державі.

Промовистий факт: на сьогоднішній акції не було нікого із представників місцевої влади, ні прокуратури чи поліції. Невже їх влаштовує нинішній правовий рівень нашої держави?

Акція завершилася скандуваннями: «Україна запитує: хто замовив Катю Гандзюк?», «Ірпінь запитує: хто замовив Катю Гандзюк?», «Вбивці мають сидіти!».

 

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішньої акції в центрі Ірпеня

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *