В Ірпені батько-ігроман, щоб не платити борг з аліментів, викрав дитину (фото+відео)

В Ірпені батько-ігроман, щоб не платити борг з аліментів, викрав дитину (фото+відео)Малюк 3- й тиждень перебуває невідомо де. Чи залежить доля дитини від ставок азартного горе-батька?

До журналістів звернулася мама 3-х річної дитини Ростислава Лащенко, Олександра Лащенко і розповіла жахливу історію викрадення її дитини, коли серед білого дня з рук няні виривають малюка, а вона нічого не може зробити.

Няня каже, що викрав батько, після цього два тижні нічого не відомо про малюка, без змінного одягу, в холодну пору і знаходиться в невідомому місці, умовах: чи на Київщині, чи на Львівщині де Кирило працював останнім часом он-лайн букмекером, чи в Миколаєві, чи, що найбільш драматично в Донецьку в оточенні агресивного середовища.

В Ірпені батько-ігроман, щоб не платити борг з аліментів, викрав дитину (фото+відео)

Далі події розгортаються таким чином, що Олександра опинилася в соціальному вакуумі, де від поліції до служби у справах сім’ї та дітей визначили вичікувальну позицію, без конкретних дій. Крім того, що батько дитини злісний неплатник аліментів, за весь період він згідно з борговими зобов’язаннями винен понад 23 тисячі гривень.

В Ірпені батько-ігроман, щоб не платити борг з аліментів, викрав дитину (фото+відео)

В Ірпені батько-ігроман, щоб не платити борг з аліментів, викрав дитину (фото+відео)

Тепер докладніше, Олександра Лащенко живе у власному приватному будинку в Ірпені разом зі своїм маленьким сином Ростиславом (2015 р. н.), вона в розлученні вже 2 роки, її колишній чоловік Лащенко Кирило Геннадійович 1985 року народження уродженець Миколаєва, де живе його батько Геннадій Юрійович. Сам же фігурант цієї справи в даний час зареєстрований в Донецькій області, де квартира його матері. Сама ж мати живе також в Донецьку. Після розлучення Кирило пішов, залишивши колишню дружину з великим боргом по комунальним платежам.

За словами Олександри її чоловік страждає залежністю від азартних ігор, фактично він ігроман і залежить від ставок, де сім’я пішла на останній план в його житті, це і було основною причиною, через яку розпалася сім’я.

Велике прохання відгукнутися і зробити репости!!!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=332426154261783&id=100024832034360

Ось, що пише Олександра на своїй сторінці в ФБ:

Дуже велика надія на людей, хтось може побачити в маршрутці, в магазині, будь-де. Розповсюджуйте будь ласка!!!

У кого є друзі у Львові, тепер потрібно там розповсюджувати мій допис!!!

В Ірпені батько-ігроман, щоб не платити борг з аліментів, викрав дитину (фото+відео)

14.11.2018 року в м. Ірпені на вулиці Садовій о 10.30, за словами няні, тато, який з дитиною не проживає, Кирило Лащенко забрав з рук няні дитину – Ростика віком 3 роки і 8 місяців та зник у невідомому напрямку. Телефон вимкнув, зараз пошуками займається поліція.

В Ірпені батько-ігроман, щоб не платити борг з аліментів, викрав дитину (фото+відео)

Якщо хтось побачить схожих на зображених на фото чоловіка та дитину, наберіть, будь ласка, номер поліції або мій номер: 0666843530. Він міг вивезти дитину в будь-яке місто, наразі працює у Львові на віддаленому доступі, мати Кирила Лащенка живе у Донецьку, батько у Миколаєві, можливі зв’язки з іншими містами, які мені невідомі.

Дитина без змінного одягу, з температурою і кашлем,саме йшли в аптеку по ліки. Невідомо , в яких умовах перебуває дитина.

Якщо хтось побачить схожих на зображених на фото чоловіка та дитину, наберіть, будь ласка, номер поліції або мій номер: 0666843530. Він міг вивезти дитину в будь-яке місто, наразі працює у Львові на віддаленому доступі, мати Кирила Лащенка живе у Донецьку, батько у Миколаєві, можливі зв’язки з іншими містами, які мені невідомі.  Дитина без змінного одягу, з температурою і кашлем,саме йшли в аптеку по ліки. Невідомо , в яких умовах перебуває дитина.

Мій син, Ростислав Кирилович Лащенко був одягнутий у різнокольорову курточку-пуховик (зелений, жовтий, сірий та білий кольори розводами), шапка сіра із зображенням очей спереду, як на фото, штани-комбінезон темно-сині та зимові чобітки, сині з чорним. У дитини голубі очі і незвичайно довгі вії. Чоловік одягнутий у чорну куртку з капюшоном, сірі джинси; лисий, темні очі, родимка на лівій щоці.

Живуть, ймовірно, на зйомній квартирі, бо житла батько не має. Може, хтось бачив, то повідомте, будь ласка. Метою пошуків є впевнитися, що, як сказала няня, дитину забрав батько, я сама цього не бачила, дуже хвилююся, бо не знаю напевно з ким і в яких умовах зараз моя дитина, чи здорова вона.

Зі слів таксиста, який вивозив їх з Ірпеня, вони їхали по Житомирській трасі, біля автостанції Дачна повернули праворуч, висадив їх біля церкви, і вони пішли у бік багатоповерхівок. Дуже прошу відгукнутися усіх небайдужих, дитини немає вдома майже два тижні, невідомо, що з нею і де вона.

Джерело: Наша версія

Про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *