Укладено договір на спорудження двосторонньої велодоріжки 4,8 км по Набережній Дніпра

Укладений договір між Комунальна корпорація “Київавтодор” та ТОВ “Інститут Проєктування Інфраструктури Транспорту” (м.Харків) на розробку проєктно-кошторисний документації по об’єкту: «Будівництво велосипедної доріжки по Набережному шосе від Поштової площі до мосту імені Є.О. Патона».

Укладено договір на спорудження двосторонньої велодоріжки 4,8 км по Набережній Дніпра

Загальна довжина двосторонньої велодоріжки складатиме 4,8 км. У велосипедній концепції велодоріжка по Набережному шосе є складовою частиною двох веломаршрутів – №13 “Воскресенка – міст Метро – Центр” та №15 “Позняки – Центр”. Велодоріжка за проєктом має бути поєднана з існуючою велосипедною інфраструктурою – пішохідний міст, через який вже пролягає велосипедний маршрут “Європейська площа – ж/м Троєщина”.

Велосипедна доріжка згідно з технічним завданням, має бути конструктивно відокремлена від пішохідного тротуару, який буде виконано з декоративної бруківки ФЕМ. Також планується передбачити благоустрій прилеглої території: озеленення, встановлення велопарковок, майданчики для відпочинку велосипедистів та пішоходів із затіненням з використанням зелених насаджень, а також майданчики для розміщення прокату велосипедів та пунктів технічного сервісу з влаштуванням укомплектованої «вуличної веломайстерні» для самостійного ремонтування велосипедів (станцій ремонту).

Згідно календарного плану укладеного договору робочий проєкт в повному обсязі має бути виконаний проєктантом у квітні 2020 року.

Джерело: Київ – велосипедне місто

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *