У передмісті Києва стали будувати менше житла

У передмісті Києва стали будувати менше житлаЗ початку року в передмісті столиці України стали будувати менше житла. Зниження обсягів склало до 64%. Про це повідомив керуючий партнер компанії AVM Development Group Владислав Кононов. За словами експерта, однією з причин різкого скорочення житла, що будується в передмісті Києва є впровадження нових будівельних норм, які стосуються поверховості майбутнього будинку в залежності від щільності населення в тому чи іншому населеному пункті.

Він нагадав, що на сьогоднішній день прибутковість будівництва в передмісті не перевищує 20%, а жорсткість норми допустимої поверховості будівництва потенційно зменшує прибуток компаній ще на 5-7%.

«Нові будівельні норми змусили забудовників перекроювати свої плани, і деякі компанії, через прогнозовану низьку рентабельність будівництва, заморозили свої проекти або взагалі відмовилися від них», – сказав він.

Ще однією суттєвою причиною зменшення кількості споруджуваних багатоквартирних будинків Владислав Кононов вважає переорієнтацію ряду компаній з будівництва багатоквартирних будинків на котеджні селища.

Джерело: zagorodna

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *