У Мостищах відкрився новий супермаркет, створивши 50 робочих місць

У Мостищах відкрився новий супермаркет, створивши 50 робочих місць

На відкритті супермаркету «Фора» в Мостищах (біля траси Київ-Ковель) був присутній селищний голова Юрій Прилипко, який впродовж багатьох років поспіль активно займається створенням привабливого інвестиційног клімату в Гостомелі. Відтак селище на сьогодні є найпотужнішим центром Приірпіння, де зосереджено галузі виробництв, логістики й інші підприємства. На черзі відкриття ще кількох супермаркетів в селищі.

«Фора» — торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів в Україні. Заснована у грудні 2002 року. Належить торговельній корпорації Fozzy Group, яка також володіє мережею супермаркетів «Сільпо», оптових гіпермаркетів Fozzy та супермаркетів-дискаунтерів Thrash!. Станом на жовтень 2018 року мережа була присутня у 76 населених пунктах у 8 областях та нараховувала більше 240 супермаркетів. Мережа мала близько 7 тис. співробітників та її щодня відвідували приблизно 400 тис. клієнтів.

У Мостищах відкрився новий супермаркет, створивши 50 робочих місць

Мережа присутня у таких регіонах: Київ, Вінницька область, Київська область, Полтавська область, Сумська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область. Найбільше магазинів у Києві та Київській області. На усі інші області припадає загалом 19 магазинів. У Полтавській, Сумській, Черкаській та Хмельницькій областях працює по 1 магазину.

Джерело: Гостомельська селищна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *