У київському метро прокладуть швидкісний інтернет 4G: розпочнуть з Академмістечка, Сирця і Героїв Дніпра

У київському метро прокладуть швидкісний інтернет 4G: розпочнуть з Академмістечка, Сирця і Героїв ДніпраДо кінця наступного року 4G має з’явитися на усіх станціях і в тунелях київського метро. Про це повідомив радник Київського міського голови Максим Бахматов у Facebook.

 “План впровадження 4G у київському метро. Проведені переговори та узгоджена загальна схема імплементації з ключовими операторами Vodafone, Kyivstar, Lifecell”, – зазначив він.

Бахматов додав, що необхідно, аби “Київський метрополітен” підготував технічні умови, а Київська міська рада затвердити тарифи за телекомдоступ. Оператори мобільного зв’язку, “Київський метрополітен” та Huawei Ukraine мають підписати спільний документ про початок робіт. Huawei Ukraine – оглянути майданчики метро й розробити проєкт з впровадження 4G.

За словами радника, в І кварталі 2020 року розпочнуться роботи 4G Internet на станції метро Академмістечко, Житомирська, Святошин, Нивки, Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь, Сирець, Дорогожичі, Лук’янівська. На кінець 2020 – початок 2021 року всі станції та тунелі матимуть 4G.

Джерело: intvua

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *