У Кам’янці-Подільському на маршрут вийшли 16 електротаксі (+ фото)

У Кам’янці-Подільському відбулася офіційна презентація першої в місті екологічної служби електро-таксі “Volta”.  Кам’янчан обслуговуватимуть 16 автомобілів, марки “Nissan Leaf”. Тарифи на послуги електро-таксі відповідають тарифам звичайних служб.

“Сучасні, комфортні, екологічні. Ось такі електромобілі служби таксі “Volta” відтепер обслуговуватимуть кам`янчан. Зараз це 16 авто марки “Nissan Leaf”. Але надалі планується поповнення автопарку 50-60 машинами і розвиток преміум-класу. Тож, можливо, на дорогах міста з`явиться ще й “Тесла”, – повідомив міський голова Михайло  Сімашкевич на сторінці у фейсбук.

На сьогодні є всі умови для технічного обслуговування та ремонту електро-таксі. А завдяки компанії “Смарт-паркінг”, яка займається в місті розвитком швидких зарядок для електромобілів, маємо на території Кам`янця три станції, що дозволяють зарядити авто за 30-40 хв.

Упевнений, що кам`янчанам новий вид транспорту сподобається. Тим паче, тарифи на послуги електро-таксі, яке можна замовити за тел. 067 900 0 900, відповідають тарифам звичайних служб. Тому залишається лише подякувати авторам проєкту за таку екологічну, європейську новинку в нашому місті!” – йдеться у повідомленні.

Джерело: live-kp

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *