У кафе розстрілювали нацгвардійців після святкування Дня Захисника України

У Гостомелі у барі «Зима-бар» відбулася бійка, яка закінчилася перестрілкою

У кафе розстрілювали нацгвардійців після святкування Дня Захисника України У Гостомелі у барі «Зима-бар» відбулася бійка, яка закінчилася перестрілкою.

«До бару завітала компанія, серед якої була жінка у сильному алкогольному сп`янінні. Вела себе зухвало, чіплялася до гостей, а особливо до бійців нацгвардії, які відмічали День Захисника України.

У кафе розстрілювали нацгвардійців після святкування Дня Захисника України У Гостомелі у барі «Зима-бар» відбулася бійка, яка закінчилася перестрілкою.

Охорона бару впізнала Наталію Черінську, депутата гостомельської селищної ради та директор будинку культури. На попередження та прохання охорони заспокоїтись, або полишити приміщення бару — не реагувала, та у бік охорони та відпочиваючих лилася брудна лайка. Вона спровокувала конфлікт, який переріс у бійку. «Ми викликали поліцію, — повідомляють співробітники «Зима-бар», – Через деякий час до бару прибули люди, дістали зброю та почали стріляти у нацгвардійців. Стріляли чотири людини, це був розстріл. Більше двох десятків пострілів було зроблено по хлопцях. Один з нацгвардійців впав, і ми подумали, що його було вбито».

Свідки, які знаходились у той час в «Зима-бар» повідомили, що та сама Наталія Черінська комусь дзвонила та кликала на допомогу: «бери людей и едь срочно сюда, меня тут обижают». Серед приїхавших озброєних людей свідки впізнали кримінального авторитета на призвісько «Лисий», який дістав зброю та почав стріляти.

Свідки події розповіли про те, що відбувалося: «Після святкування Дня селища Гостомель депутат гостомельської селищної ради, директор будинку культури Наталія Черінська разом з працівниками ради завітали в «Зима-бар» в Гостомелі. Будучи в нетверезому стані, Черінська спровокувала бійку з нацгвардійцями учасниками АТО. Черінська залишилася незадоволена результатом бійки, викликала на розбірки кримінального авторитета на прізвисько «Лисий», який приїхав з групою підтримки — тітушок в спортивних костюмах. З’ясування стосунків переросло в стрілянину, як в голівудському бойовику».

У поліції Київської області з приводу події повідомили, що постріли були зроблені з травматичної зброї. На місці злочину було знайдено більше 20 гільз. Один зі службовців Національної Гвардії України втратив око. Головний підозрюваний — нападник «Лисий» переховується від слідства. За адресами фігурантів нічної перестрілки поліція провела обшуки.

 

Джерело: Портал Ірпеня

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *