Центральний міський стадіон «Чемпіон» – відкрито!

Довгий час Ірпінь безпідставно називали містом здоров’я, але вчора, з відкриттям нового стадіону, цей листок з хроніки міста було вирвано. Почалася нова сторінка насиченою програмою святкування. Для дітей було відведено окремі ігрові зони перед Будинком культури, дорослі ж до початку урочистостей снували хаотичними потічками, розглядаючи нові стели, ландшафтні прикраси, аніматорів, перевіряли покриття і газони, та фотографувалися з артистами та спортсменами, вишукуючи краєм ока собі зручне місце. Та з посадочними місцями вийшла неприємність -трибуна на 800 місць вмістила добру тисячу людей, довелося доставляти лавки і все одно половина стояла. Всі події транслювалися на великий екран, тому все ж таки найцікавіше побачили всі гості, але не всі мали змогу постояти поруч і зарядитися енергетикою від спортсменів-олімпійців та майстрів спорту, які завітали на захід.

Після виступів представників влади, депутатів обласної та міської рад і підняття прапорів розпочалися показові виступи спортсменів, які викликали у присутніх не тільки захват, а й, можливо, мотивацію до занять спортом. Варто зазначити, що будівництво Центрального міського стадіону «Чемпіон» відбувалось відповідно стандартів УЄФА: поле для футболу, тенісний корт, тренажерний майданчик та для Street Workout, бігову доріжку і 2 зали з м’яким покриттям.

Колишні гравці київського «Динамо» та збірної України Владислав Ващук та Віталій Косовський, які до речі, перерізали жовто-блакитну стрічку, символізуючу відкриття стадіону та зробили перші удари по Північних воротам стадіону «Чемпіон».

Президент федерації стронгмену України Сергій Конюшок курував і водночас став ведучим найяскравішої частини заходу – шоу багатирів, на якому було встановлено новий рекорд України Олексієм Новіковим – він проніс на плечах 500 кг рівно 11 метрів.

Обличчям ірпінського стадіону став борець вільного стилю, срібний призер Олімпіади-2012 Валерій Андрійцев, якому нещодавно подарували квартиру в Ірпені.

Закінчився цей урочистий день виступом особливого гостя – рок-гурту «Друга Ріка».

Автор: Надія ФЕДЦОВА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *