Тече дах, відключені ліфти та надумані борги за обслуговування непроданих квартир – реалії «гаранта якості» новобудов (+відео)

Протікання даху, відключені ліфти та дуті борги за обслуговування непроданих квартир – реалії «гаранта якості» новобудов (+відео) Боротьба мешканців ЖК “Фаворит” з недобросовісним забудовником і досі триває. Цього разу нав’язаний забудовником керуюча компанія ТОВ Ірпінь Ютілітіс Сервіс відключила ліфти. Причиною, за словами людей, став неіснуючий борг.
Після того, як мешканцями будинку було ухвалено рішення про створення ОСББ, ТОВ Ірпінь Ютілітіс Сервіс відмовилося здійснювати управління будинком так і не виконавши чимало, прописаних в договорі, зобов’язань.
Проте, ні відеоспостереження ні домофонів люди так і не дочекалися. Тож довелося власним коштом встановлювати магнітний замок. Окрім того, в будинку протікає дах, відпадає штукатурка. У під’їздах та в багатьох квартирах з’явилася пліснява. Люди вже тривалий час слухають обіцянки забудовника вирішити їхні проблеми, але досі нічого не змінюється.
Завтра, 14 лютого, люди збираються зустрітися з представниками забудовника та керівництвом міста. Лишається сподіватись, що ситуація все ж зрушить з мертвої точки, і інвесторам таки вдасться отримати те, за що вони вже заплатили чималі гроші.

Джерело: Погляд

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *