Судять колишнього селищного голову за підробку документів і розтрату бюджетних коштів

Судять колишнього селищного голову за підробку документів і розтрату бюджетних коштів «За процесуального керівництва Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомлено про підозру колишньому селищному голові, який підробив офіційні документи та здійснив розтрату коштів місцевого бюджету, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Київської області. – Встановлено, що у 2012 році між Коцюбинською селищною радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір на проведення будівельних робіт по реконструкції каналізаційних мереж.

Однак, вказана службова особа достовірно знаючи, що відповідна реконструкція у повному обсязі проведена не була, підписала акт приймання виконаних робіт. На підставі вказаного офіційного документу замовником робіт на рахунок підприємства перераховано грошові кошти.

Як з’ясувалось, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією на суму понад 160 тис. грн.

Дії посадовця кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 КК України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування».

Відомо, що з 2010 по 2015 рік селищним головою Коцюбинського був Вадим Садовський. Саме він і постав перед судом у згаданій справі.

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *