Суд визнав корупціонером гостомельського депутата

«Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією, передбачені ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7  Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Установлено, що депутат Гостомельської селищної ради Київської області, являючись суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив сесію селищної ради про наявний у нього конфлікт інтересів при розгляді питань про виділення земельних ділянок його близьким особам та в подальшому позитивно проголосував за прийняття вказаних рішень.

Постановою  Ірпінського міського суду правопорушника визнано винним у вчиненні вказаних правопорушень.

Робота прокуратури Київської області на цьому напрямі триває», – йдеться в офіційному повідомленні прес-служби прокуратури Київської області

Суд визнав корупціонером гостомельського депутата

Як стало відомо з інших джерел, винним в корупційних діяннях Ірпінським  міським судом визнано депутата Гостомельської селищної ради Олега Поповичука, який на одній з попередніх сесій настільки втратив відчуття адекватності, що відкрито голосував за наданням земельних ділянок своїм родичам.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *