Суд скасував право власності Ірпіньради на 15 га лісового фонду

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області: «Рішенням окружного адміністративного суду міста Києва задоволено позов прокуратури області до Головного територіального управління юстиції у Київській області, державного реєстратора, за участю третіх осіб: ДП «Київське лісове господарства», Ірпінської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення державного реєстратора прав на нерухоме майно – земельної ділянки площею 15 га у межах міста Ірпінь.

Суд скасував право власності Ірпіньради на 15 га лісового фонду  Судом встановлено, що державним реєстратором незаконно зареєстровано право комунальної власності Ірпінської міської ради на спірну земельну ділянку, оскільки дана земельна ділянка належить до земель лісового фонду, перебуває у постійному користуванні ДП «Київське лісове господарство», а також, знаходиться за межами населеного пункту м. Ірпінь».

Ірпінь, ліс, 15 га, Ірпіньрада, спірна ділянка, землі лісового фонду, Київське лісове господарство, Йдеться про земельну ділянку на в’їзді до Ірпеня з боку Романівки на початку вулиць Соборна та Університетська. Судова тяжба за цю землю триває вже кілька років. Влітку 2016-го по цій справі було проведено обшук в Ірпінській міській раді та вилучено відповідні документи.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *