Студент зробив електромобіль із «Запорожця»

 

Студент зробив електромобіль із «Запорожця»

Електромобіль своїми руками хотіли б зробити багато українців. Однак не кожному це вдається. Проте, якщо вірити студенту Київського політеху, зробити електромобіль із «запорожця» куди простіше, ніж навчитися заробляти стільки, щоб не відчувати себе бідним на АЗС.

Для переробки автомобіля з ДВС на електромобіль потрібен в першу чергу електромотор, а також акумулятори і контролер. За словами Дмитра Липка, студента зварювального факультету НТУ «Київський політехнічний інститут», вкрай бажано підібрати легкий автомобіль. Тому старенький «запорожець» якраз те, що треба.
Студент зробив електромобіль із «Запорожця»

На переробку і проектування електрокара у Дмитра пішло 3 місяці. Своїми руками він змайстрував електромобіль, що здатний проїжджати на одному заряді близько 50 км. Звісно, це небагато, але для студента їздити на навчання значно вигідніше власним електромобілем, ніж на метро чи маршрутками.
Скільки коштує переобладнання бензинового автомобіль в електромобіль – невідомо. За словами студента, найбільші витрати – це акумулятори. До слова, саморобний електромобіль ЗАЗ оснащений чвертю акумуляторів Nissan Leaf.

На саморобному електрокарі студент КПІ відкатав вже 2000 км і повністю задоволений результатом своєї роботи.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *