Співробітники ДСНС завітали до НУДПСУ

Співробітники ДСНС завітали до НУДПСУРятувальники Київщини плідно співпрацюють з освітянською галуззю області. Така співпраця має на меті, перш за все, навчання підростаючого покоління правилам безпеки. Зараз, на вимогу часу, рятувальники більшу увагу звертають на дії населення під час загрози надзвичайної ситуації соціально-політичного або військового характеру.

Так, 25 березня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» співробітники ДСНС завітали до Національного університету Державної податкової служби України у м. Ірпінь де провели тематичний урок «Зробимо життя безпечним!».

На початку заходу рятувальники продемонстрували відеофільм «Дії населення при виникненні НС мирного та воєнного часу», у якому доступно розповідається про алгоритм дій під час артобстрілу та оповіщення населення, зокрема, коли звучить сирена «Увага всім!». Рятувальники розповіли студентам про укриття у захисних спорудах цивільного захисту та про порядок використання засобів індивідуального захисту.

Далі естафету прийняли працівники медичної служби Національного університету Державної податкової служби України. Вони розповіли студентам про надання першої допомоги. «Рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої домедичної допомоги. Затримка у наданні допомоги може спричинити загибель потерпілого», – зазначив директор медичного центру Петро Лівак. Фахівці продемонстрували як зупинити кровотечу, як допомогти потерпілому у випадку перелому, при отриманні опіків та як надати допомогу людині у випадку дорожньо-транспортної пригоди.

Фахівці піротехнічної служби Головного управління пояснили, як поводитись при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів, навели приклади страшних наслідків недотримання вимог безпеки у таких випадках. Останнім часом дуже часто саме діти та підлітки знаходять старі вибухові прилади та стають жертвами своєї цікавості. Всі охочі отримали можливість потримати у руках та розгледіти ближче учбові гранати, міни та артилерійські снаряди. Крім цього, молодь ознайомилась з технікою, яку використовують спеціалісти у своїй роботі, одяг, в якому вони працюють. Бажаючі мали змогу приміряти на собі шолом та бронежилет.

Наприкінці заходу рятувальники нагадали, що під час надзвичайної ситуації, в різних випадках потрібно дзвонити за номерами «101». В екстремальній ситуації ці знання можуть відіграти важливе значення для збереження власного життя та життя оточуючих.

Джерело: КОДА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *