Сьогодні розпочнеться перший український конопляний ярмарок

Сьогодні розпочнеться перший український конопляний ярмарок

На вихідних в ACCO International пройде триденний український конопляний ярмарок. Організатори зберуть під одним дахом 30 представників різних підприємств, що використовують для своєї продукції у якості сировини рослину «коноплі».

У рамках конференції 28 закордонних та вітчизняних спеціалістів конопляної галузі виступлять з доповідями та лекціями. Щоб популяризувати «конопляну індустрію» в Україні, організатори вирішили запросити людей, які безпосередньо мають до неї відношення. На конференції спікери поділяться з аудиторією досвідом декриміналізації конопель для медичного використання, промисловими масштабами у вирощуванні цієї рослини, сучасними дослідженнями властивостей конопель та багатьма іншими цікавими темами.

– Ми прагнемо змінити ставлення української спільноти до конопель, як це сталося в багатьох країнах Європи та світу, – стверджують організатори.

Також відвідувачів чекає розважальна програма, зона для релаксу та Food Court.

Конопляний ярмарок проводиться за підтримки Інституту луб’яних культур Національної академії аграрних наук України та Української Конопляної Асоціації.

Коли: 1214 жовтня, 11:0020:00.
Де: Виставковий центр «АККО Інтернешнл», проспект Перемоги, 40-б; ст. метро Шулявська.
Вартість квитків: 100 грн (один день), 200 грн (3 дні).

Джерело: Вечірній Київ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *