«Секс – наймогутніша жіноча зброя» – чи насправді це так?

Інтернет рясніє численними порадами жінкам про те, як «керувати» або «маніпулювати» чоловіком. У всіх цих порадах (винятків – немає) центровим знаряддям «маніпуляції» означений секс.

«Секс – наймогутніша жіноча зброя» – чи насправді це так?

Передбачається, що:

  1. Секс чоловікові потрібен більше ніж жінці.
  2. Будь-яка жінка може задовольнити будь-якого чоловіка.
  3. Відмовляючи чоловіку в сексі, жінка таким чином їм «маніпулює» або «керує» (див. пункти 1 і 2), змушуючи свого чоловіка виконувати всі її примхи.

Ось характерна цитата з досить типової інтернет-статті на цю тему «Як навчитися керувати чоловіком: жіночі хитрощі і майстерність маніпуляцій»:

«Секс – наймогутніша зброя в руках будь-якої жінки. Іноді заради оргазму чоловіки готові купувати своїм дамам серця дорогі подарунки, робити приємні сюрпризи і скоювати необдумані, дурні вчинки. Перспектива відсутності сексу лякає чоловіків настільки, що управляти ними стає простіше простого».

Давайте розберемося з цим питанням детально. Отже, по порядку.

 

  1. Секс чоловікові потрібен більше ніж жінці.

Те, що чоловікові секс потрібен завжди, а жінка може себе «легко контролювати»  є, м’яко кажучи, помилкою. Будь-який чоловік, у якого є пристойний досвід спілкування з жінками, підтвердить, що жінки часто хочуть сексу не менше чоловіків, або й більше. Особливо в певні дні місяця. Наприклад, в робітничо-селянському середовищі в давні часи (розпитайте своїх бабусь) була поширена традиція: у певні дні жінка готувала своєму мужику смачну вечерю і «виставляла чвертку», що мало на увазі секс з боку мужика після вечері.

 

А ось приклад з популярної літератури:

«Він відчував, що Конні дивиться йому в спину і тому напружив м’язи, перегинаючись над столом, щоб наблизити до себе тарілку з булочками.

Вона була схвильована. Лікар заборонив їй спати з чоловіком в останні два місяці вагітності, а вона, поки ці два місяці не настали, дуже хотіла Карло. Однак, бажання поглумитися з нього було, мабуть, ще сильнішим. Вона відправилася за ним в спальню».

(Маріо П’юзо, «Хрещений батько»).

 

  1. Будь-яка жінка може задовольнити будь-якого чоловіка.

Це також фантазія, в яку хочуть вірити все жінки. Раз чоловік під час сексу, як правило, кінчає – значить він задоволений, а це в свою чергу має на увазі, що у жінки є «універсальна зброя» проти будь-якого чоловіка… Тут нам додати нічого: Володимир Клімов все описав у деталях в статті «Жалюгідна подоба лівої руки».

 

  1. Відмовляючи чоловіку в сексі, жінка таким чином ним «маніпулює» або «керує» (див. пункти 1 і 2), змушуючи свого чоловіка виконувати всі її примхи.

І тут не все так однозначно. Відмовляючи чоловіку в сексі, жінка неначе зізнається про своє безсилля – адже така поведінка веде до руйнування взаємин. Жінка таким чином може виграти кілька «тактичних» битв зі своїм бетою-бойфрендом або чоловіком, але стратегічно вона вже програла «війну».

По-перше, таким чином можна «маніпулювати» тільки тими чоловіками, які не можуть отримати секс в іншому місці, тобто, бетами, в яких немає вибору, а жінка в їхньому житті завжди «єдина і неповторна». Далі, жінка такою поведінкою тільки погіршує ситуацію: якщо їй вдалося чогось домогтися від свого чоловіка, відмовляючи йому в сексі, вона його буде поважати ще менше. Справді, за те, що він піддався цій «маніпуляції», вона ж його буде зневажати за слабкість. Як жінка може довіряти чоловікові, який здатен пожертвувати своїм достоїнством заради доступу до її вагіни? Та ніяк.

Водночас, харизматичний альфа, який легко знайомиться з жінками і/або у якого, швидше за все, є ще подруги або коханки на стороні, просто піде від жінки, яка спробувала позбавити його сексу (з нею).

По-друге, якщо жінка застосовує цю тактику для того, щоб продовжити стосунки – наприклад, щоб змусити свого чоловіка зробити їй пропозицію – такі взаємини довго не триватимуть. Припустимо, вона закрила своєму чоловікові доступ до вагіни на пару тижнів, він не витримав і зробив пропозицію: скільки протримається такий шлюб? Не думаю, що дуже довго і не думаю, що такі сімейні стосунки доставлятимуть радість подружжю. Тим більше, що в наш час таким «маневром» складно загнати в ЗАГС навіть невиправного бету: адже у нього є цілодобовий доступ до майже безкоштовного порно в Інтернеті. Чоловіки, яким не потрібне порно тому, що у них є вільний доступ до багатьох жінок – а це саме ті чоловіки, яких хочуть всі жінки – вони просто підуть при першій же спробі з боку жінки «позбавити» їх сексу.

До речі, деякі чоловіки також грають в цю гру, позбавляючи ЖІНОК сексу (див. вищенаведену цитату з «Хрещеного батька»). Іноді це виходить само собою (чоловік просто втомився на роботі, або виснажився, задовольняючи інших жінок). Але в будь-якому випадку така поведінка травмує жінок значно сильніше, ніж чоловіків. Жінки, як правило, сприймають це за особисту образу. Вони психологічно не готові бути «відкинутими». Це тому, що «его» жінки, як правило, слабкіше «его» чоловіка.

Ось так.

Жінки, хочете «маніпулювати» своїми чоловіками? Це просто. На Сході перед весіллям наречену мати напучує такими словами: «Будь чоловікові підтримкою і тоді він ставитиметься до тебе, як до цариці!».

Катерина ГУРСЬКА

Читайте також:

Стратегії знайомства або уроки маркетингу з гумором

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *