Секретаріат міськради систематично втаємничує сесії та документи від неугодних депутатів

Секретаріат міськради систематично втаємничує сесії та документи від неугодних депутатів

Під час засідання позачергової 80-ї сесії Ірпінської міської ради депутат Сергій Глиняний висловив докори секретарю міськради в. о. мера Ірпеня Андрію Літвинову стосовно організації роботи ради: невчасно надаються депутатам для ознайомлення документи – порядок денний та проекти рішень.

Висловивши претензії до маріонеткового в. о. міського голови, опозиційний депутат отримав від Літвинова наступну відповідь: «Дуже дивно, що у нас із 36 депутатів – 35 отримує і порядок денний, і всі питання, і жодних скарг немає…. Це ви не отримуєте (почав поправляти себе Літвинов після репліки депутата Кухалейшвілі – ред.) Два депутати – «Свобода» тільки не отримує. Як це так вийшло? Ми всім розіслали на електронну пошту. Зайдіть перевірте свій електронний адрес: порядок денний і питання до порядку денного всім депутатам скинули на електронну пошту».

Але Сергій Глиняний заперечив, сказавши, що у нього на пошті лише порядок денний і ніяких проектів рішень немає. До слова, про саму сесію депутат Глиняний за кілька днів дізнався не від секретаря міськради, а з інформації в соціальних мережах. Напередодні сесії демонстрував скріншот своєї поштової скриньки, на якій не було ніяких листів від секретаріату міськради.

«Зоря Приірпіння» вирішила дослідити дану проблему. На 80-й сесії повним складом була відсутня фракція партії «Солідарність жінок України». Можливо їх також не поінформували? Із таким запитанням наші кореспонденти звернулися до голови депутатської фракції Ольги Олійнич.

– Так, нас із міськради ніхто офіційно не інформував і не запрошував на сесію, про проведення якої я зі своїми колегами по фракції, Оленою Севастьяновою та Людмилою Бідулою, дізналися з соцмереж, – розповіла Ольга Романівна. – Не пересилають нам по інтернету з секретаріату міськради ні порядку денного, ні проектів рішень із вересня минулого року. Тоді, після ліквідації «Ірпіньзеленбуду», нас виключили із вайбер-групи «Депутати Ірпінської міської ради». Більше того, депутаток із фракції «Солідарність жінок України» не запрошують на засідання постійних депутатських комісій, які готують проекти рішень перед винесенням їх на розгляд сесії міськради. Наприклад, я секретар комісії з питань архітектури та  капітального будівництва, але вже давно не була на її засіданнях, бо невідомо, де й коли їх проводять. Те ж саме стосується моєї колеги Олени Севастьянової, яку було сесією обрано головою комісії з питань регламенту, депутатської етики й внутрішньої політики. Потім мені сказали, що її усунули з посади голови, навіть не повідомивши їй про це.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *