РозТаможній «Лексус» від Партії захисників, чи зрадників Вітчизни?

РозТаможній «Лексус» від Партії захисників, чи зрадників Вітчизни? Кінець минулого року в Бучі ознаменувався резонансними скандальними подіями, у центрі яких опинився депутат Бучанської міськради Олександр Таможній. У день голосування за Генплан знищення Ірпеня, він організував акції під Бучанською міськрадою та садибою власника інтернет-компанії «Бест» Олексія Зіневича.

Таможній з привезеною гоп-компанією протестували проти затвердження землевиділень, за які раніше… голосував і сам Таможній разом з фракцією Партії захисників Вітчизни в Бучанській раді. Але потім «різко прозрів» і взявся активно боротися «проти забудови» Бучі. Про КіНОшну заангажованість такої симптоматичної поведінки годі й говорити. Так само, як і про «щирість» новоявленого борця-антизабудовника.

Свіжим підтвердженням цього стала покупка позашляховика «Лексус» через тиждень після загострення протестної діяльності бучанського «захисника Вітчизни». Щоправда, «допувоз гордині» не новенький, вже використаний, як і сам Таможній. Проте, навіть LEXUS Моделі LS 460 випуску 2007 року, придбаний за 210 тисяч гривень, м’яко кажучи, викликає сумніви щодо достовірності відомостей в декларації депутата-«антикорупціонера». Знавці стверджують, що реальна його ринкова ціна занижена щонайменше удвічі.

Про мотивації такого вже традиційного депутатського заниження вартості покупок здогадатися не важко. Інше питання – походження прибутків «антикорупційного» депутата. Якщо вірити його деклараціям, то заробляє Таможній за основним місцем роботи у ТОВ “Агродар-Україна Плюс”  якість дрібні гроші (8936 грн за 2016 та  32727 грн за 2017 рік), натомість декларує свої готівкові активи в доларах – $31000 та $25000 за 2016 і 2017 роки відповідно.

Також ще чимало цікавого можна помітити у останній щорічній декларації депутата Таможнього. Окрім житлового будинку 230 кв. м. у Бучі (дата набуття 4.11.2016 р.) та офісу 27 кв. м. найгучніший «борець проти забудови» задекларував 9 земельних ділянок в Бучі загальною площею майже 28 соток. Не здивуюся, якщо захисники «захисника Вітчизни» візьмуться затято переконувати, що всі ці землі Таможнього, аби на них картоплю вирощувати чи гриби збирати.  Але ж в іншому розділі цього декларанта значиться – аж 6 (!) об’єктів незавершеного будівництва. То чи не забагато нерухомості для одного депутата, в якого вже є в Бучі будинок і офіс?! Та й не простого ж депутата, а «невтомного борця» проти забудови рідної Бучі!

Як на мене, з цим персонажем все зрозуміло. Інша річ, що він представляє партію з гучною назвою «захисників Вітчизни». Дана партія має кількох представників аж у двох міськрадах – Бучанській та Ірпінській. Тільки не зрозуміло, яким чином і від кого вони там «захищають» Вітчизну? В Ірпені двоє депутатів, І.Панасюк та І.Лехман, голосують на сесіях за КіНОшний дерибан – то разом, то поодинці. Так само й «захисники» на чолі з Таможнім захищають інтереси забудовників у Бучі.

РозТаможній «Лексус» від Партії захисників, чи зрадників Вітчизни? Зважаючи на вищесказане, звертаюся до голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна: або очистіть партію від таких «захисників», або перейменуйте її на Партію зрадників Вітчизни. Будьте адекватними!

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *