«Рошен» замість Будинку торгівлі – політичні маніпуляції

Або «Вишневий сад» по-ірпінськи

 Спочатку це сприйнялося за недолугий жарт – тепер вже очевидно, що насправді перший поверх Будинку торгівлі в Ірпені закрили, аби там розмістити «Рошен», який начебто планується відкрити до 8 березня.

Дана торгова марка (абстрагуймося від її політичної заангажованості)  природно може мати свої торгові точки в Ірпені. Мова про інше. Заради неї принесли в жертву відомий кільком поколінням ірпінчан, знаковий для міста Будинок торгівлі. Ясна річ, що подібний крок був би неможливий без «благословення» нинішньої поки що влади.

Недовідставлені КіНОшники наразі начебто підтримують на президентських виборах чинного президента. «Формально колишній мер, нині «сірокардинальствуючий» в Ірпені Володимир Карплюк – призначений «смотрящим» по 95 округу за результат Порошенка. Оточення недовідставленого ірпінського голови розставлене по всіх дільницях округу», – розповідає громадський діяч Святослав Куценко.

«Рошен» замість Будинку торгівлі – політичні маніпуляції Або «Вишневий сад» по-ірпінськи

Наразі Карплюк не світить свою особисту позицію – кого має намір підтримати на наступних президентських виборах 31 березня. Знаючи його як маніпулятора й пристосуванця – не важко здогадатися, що він «розкладає яйця в різні кошики», очікуючи на результати виборів, аби потім спробувати примазатися до переможця. Підтвердженням цьому є різновекторна поведінка його оточення. Один помічник прийшов на з’їзд, де висунули кандидатом Петра Порошенка, інший шукає доступ через обласний штаб «Батьківщини» до Юлії Тимошенко, десант з карплюківського оточення був помічений в Ірпені на зустрічі з начштабу Анатолія Гриценка

Словом, якоїсь одностайної підтримки певного кандидата немає – КіНОшники діють обережно, перестраховуючись, передбачаючи запасні варіанти й «аеродроми».

«Рошен» замість Будинку торгівлі – політичні маніпуляції Або «Вишневий сад» по-ірпінськи

У цьому зв’язку показовим є згаданий приклад з перепрофілюванням під «Рошен» знакового для Ірпеня Будинку торгівлі. З формального боку це виглядає як послуга Порошенку. Насправді ж така послуга – «ведмежа». Кращої антиреклами йому в Ірпені важко було б вигадати.

У такий спосіб відповідальні за результат Порошенка спробують «одним пострілом двох зайців вбити». У разі перемоги на президентських виборах Порошенка можна буде браво рапортувати, що це сталося завдяки підтримці його команди, зокрема відкриттю «Рошену» в Будинку торгівлі. У випадку перемоги Тимошенко резонно можуть сказати – це ж ми тут Петра Олексійовича так «підтримали», що Юлія Володимирівна перемогла. Тільки-от для іншого, третього варіанту переможця, доведеться вигадувати наступну легенду.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “«Рошен» замість Будинку торгівлі – політичні маніпуляції

  1. Провінційний джаз. Та нє – то в Сухого був джаз. В Наказненка не джаз, і навіть не блюз, а совєйська народна пєстня “абіжають наш норот проклятьіе буржуї”.

    Хоча в принципі це правильно – нема чого в Ірпіні будувати щось продвинутіше за Сільпо з Екомагами.

    Бидлу потрібно постояти в черзі за кислою капустою, потеревеніти за життя, згадати щасливі часи 40-літньої давнини і поплакатися, як все стало погано.

    Дайош гастрономи для пролітвар’ятів і ковбасу по 2,20.

    І жрать Конті з АВК – за Рошеном можуть і в Київ з’їздити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *