Родичі жінки, яка померла після зіткнення з поліцейським авто, шукають свідків цієї ДТП

Родичі жінки, яка померла після зіткнення з поліцейським авто, шукають свідків цієї ДТП «Зоря Приірпіння» повідомляла про аварію, що сталася вранці 11 січня на трасу Ірпінь–Київ неподалік Романівки, внаслідок якої поліцейський автомобіль протаранив Міцубісі. 24-річну жінку-водія з важкими травмами забрала швидка. На жаль, вона померла в реанімації. Без мами залишилися двоє малих дітей.

Родичі жінки, яка померла після зіткнення з поліцейським авто, шукають свідків цієї ДТП Родичі загиблої шукають свідків цієї аварії. «Дуже хочемо розшукати свідків цієї ДТП на Ново-Ірпінській трасі 11.01.2019. Якщо у Вас є хоча б якась інформація про цю аварію – повідомте, будь ласка, за номером  0671834945 (це також номер вайбера) – Віка, сестра Альони. На жаль, Альону вже не повернути. Але хочеться отримати відповіді на деякі питання. Буду всім вдячна за допомогу!», – пише сестра потерпілої.

Чимало запитань з приводу цієї аварії висловлюють люди у соцмережах. Насамперед, куди подівся відеореєстратор з машини поліції? Його забрали начебто на ремонт. При цьому звертають увагу на вціліле лобове скло. Чому в поліції заявляють про вину потерпілої, коли ще не завершене розслідування? З якою швидкістю їхав автомобіль поліції? Чому Міцубісі був розвернутий в інший бік?

Родичі жінки, яка померла після зіткнення з поліцейським авто, шукають свідків цієї ДТП Небайдужі люди звертають увагу на сліди знесення авто і звертаються з проханням максимального поширення даної інформації, аби знайти свідків цієї жахливої аварії.

 

Про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *