Рідкісні птахи оселилися в Чорнобильському радіаційно-біосферному заповіднику (фото)

Любителі-орнітологи зафіксували рекордну кількість червонокнижних орланів-білохвостів у зоні відчуження.

Рідкісні птахи оселилися в Чорнобильському радіаційно-біосферному заповіднику (фото) Про це йдеться на сторінці Державного агентства України з управління зоною відчуження у Фейсбуці.

«Під час експедиції з дослідження птахів у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику (Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник) любителі-орнітологи зафіксували рябчика, зграю самиць тетерука та рекордну кількість орланів-білохвостів – 37 особин за 2 дні. Також вони спостерігали за лебедями-кликунами, канюками, різними видами дятлів, снігурами, синичками та багатьма іншими пернатими», – йдеться у дописі.

Рідкісні птахи оселилися в Чорнобильському радіаційно-біосферному заповіднику (фото) Як зазначають експерти Чорнобильського заповідника, які супроводжували експедицію, дослідників найбільше цікавив сичик-горобець – рідкісна найменша сова України, яка занесена до Червоної книги України. Цього разу сичик так і не з’явився, хоча його кілька годин приманювали, відтворюючи його голос.

Джерело: zik.ua

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *