Революційний прорив електоромобілів: 2000 кілометрів на одній зарядці!

Революційний прорив електоромобілів: 2000 кілометрів на одній зарядці!

Австралійські фахівці розробили літій-сірчані акумулятори, які дозволить створити електромобілі із запасом ходу близько 2 тис. км.

Про готовність почати промислові випробування оголосила австралійська компанія Brighsun New Energy, передає ukrautoprom.com.ua.

Щільність зберігання енергії у Li-S батареї Brighsun перевищує стандарти літій-іонних джерел струму у п’ять-вісім разів.

Незалежні дослідження показали, що Brighsun зберігає 91% початкової ємності після 1700 циклів перезарядки струмом 2C (повна зарядка/розрядка за 30 хвилин). Це означає, що зниження продуктивності за цикл становить всього 0,01%.

Навіть при більш агресивній швидкості 5С (будучи повністю зарядженою/розрядженою за 12,5 хвилин), Li-S батарея Brighsun зберігає 74% своєї початкової ємності після 1000 циклів (зниження ємності за цикл 0,026%).

Наразі компанія, яка розробляла нову батарею вісім років, обговорює з потенційними інвесторами великомасштабне пробне виробництво Li-S акумуляторів. Очікується, що процес розробки великомасштабного виробництва буде завершено до кінця цього року, після чого почнеться масове виробництво Li-S акумуляторів.

Передбачається, що новий енергозберігаючий літій-іонний акумулятор Brighsun прискорить використання електромобілів в усьому світі, чому сприяють радикально поліпшені характеристики при роботі від однієї зарядки, низька вартість і тривалий термін служби.

Як заявляють в компанії, батареї Li-S також можуть стати найбільш перспективною системою зберігання енергії для майбутніх залізниць, суден і авіакомпаній.

Джерело: ecotown

 

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *