Психотропні речовини намагалися ввезти з-за кордону в Україну

Київськими митниками зафіксовано декілька спроб переміщення поштою з Таїланду до України капсул для схуднення, які містили сибутрамін – психотропну речовину, обіг якої в Україні обмежено, – йдеться у повідомленні прес-служби Київської митниці. .

Варто зазначити, що подібні психотропні речовини вважаються наркотичними засобами.

Під час перевірки міжнародного експрес-відправлення, яке пересилалося з Таїланду до України, митниками було виявлено 30 пластикових баночок з маркуванням «BASCHI…» в асортименті загальною кількістю 1200 капсул.

Згідно з декларацією, в посилці мали знаходитися тайські традиційні продукти для краси.

Наявність у складі усіх наданих зразків капсул сибутраміну підтвердила митна експертиза.

В другому випадку також з Таїланду до України прямувало міжнародне експрес-відправлення, в якому переміщувалося 23 баночки різного об’єму з надписами «BASCHІ…», в яких знаходилося загалом 830 капсул.

Як і в попередньому випадку, в декларації було зазначено, що в посилці знаходиться продукт для краси.

Цього разу митні експерти зазначили, що сибутрамін виявлено у складі 160 капсул у баночках з маркуванням «BASCHI… 450mg».

Складено протоколи про порушення митних правил за ст. 483 та 472 Митного кодексу України. Капсули вилучено.

Товари, що користуються попитом у тих, хто прагне мати струнку фігуру, можуть мати небезпечні психотропні складові. Тож митники нагадують, що переміщення подібних товарів через митний кордон України в міжнародних поштових та експрес-відправленнях заборонено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *