Прокуратурою виявлено порушення прав засуджених в Ірпінському виправному центрі № 132

Прокуратурою виявлено порушення прав засуджених в Ірпінському виправному центрі № 132Прокуратурою області за результатами перевірки в державній установі «Ірпінський виправний центр (№ 132)»  (що в Коцюбинському) виявлено численні порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства при залученні засуджених до суспільно корисної оплачуваної праці на підсобному господарстві установи.

Так, всупереч вимог Кримінально-виконавчого кодексу України керівництвом виправного центру не виконуються належним чином обов’язки щодо розміщення засуджених, організації їх трудового і побутового влаштування, забезпечення додержання умов праці та порядку відбування покарання.

Виявлено факти безпідставного проживання засуджених на підсобному господарстві виправного центру у не пристосованих для цього місцях, а також їх працевлаштування без укладення з ними строкових трудових договорів.

Адміністрація виправного центру самоусунулась від проведення із засудженимиіндивідуальної соціально-виховної та психологічної роботи, внаслідок чого вони вчиняють значну кількість правопорушень.

 За результатами перевірки прокуратурою області внесено вказівку начальникуЦентрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про усунення виявлених порушень та притягнення посадових осіб, з вини яких допущено вказані порушення, до дисциплінарної відповідальності, яка перебуває на розгляді.

 Робота щодо забезпечення законності та додержання прав засуджених в установах виконання покарань продовжується та перебуває на особливому контролі керівництва регіональної прокуратури.

 Джерело: Прес-служба прокуратури Київської області

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *