Про саджанці «Зеленбуду», ремонт Підгірної та Громадську варту проти забудови в заплаві

Ірпінь – місто контрастів! Таке враження справила сьогоднішня прогулянка Ірпінем кореспондента «Зорі Приірпіння».  

З самого ранку були помічені працівники «Ірпіньзеленбуду», які висаджували кущі білої спіреї довкола скверу ім. Володимира Сидорука, що на розі вулиць Паламарчука та Грибоєдова.

Очільниця КП «Ірпіньзеленбуд» Ольга Олійнич розповіла кореспонденту «Зорі Приірпіння» про наміри посадити спірею вздовж непарної сторони вулиці Паламарчука від Грибоєдова до Податкової інспекції. Відповіла Ольга Романівна й на моє запитання про закупівельну ціну спіреї, а також інших рослих, нещодавно висаджених «Ірпіньзеленбудом». Білу спірею закупили по 360 грн. за кущ.

Про саджанці «Зеленбуду», ремонт Підгірної та Громадську варту проти забудови в заплаві

47 бельгійських лип, 45 з яких висадили по Соборній на розі з Пушкінською, і дві липи на Грибоєдова висотою понад 4 метри обійшлися по 2700 грн. за одне дерево. Також на розі Соборної і Пушкінської було висаджено дерен червоний вартістю 198 грн. за кущ.

Про саджанці «Зеленбуду», ремонт Підгірної та Громадську варту проти забудови в заплаві

Далі прогулянка пролягла до вулиці Підгірної, більш відому, як Об’їзна дорога під залізничним мостом. Після багатьох критичних виступів ЗМІ, у тім числі й «Зорі Приірпіння» (читайте публікацію «Фото дня – 20 березня: дороги – візитівка Ірпеня!»)   з приводу її затяжного ремонту, віднедавна будівельні роботи там дещо пожвавилися. Сподіватимемося на завершення ще до проголошення наступних виборів. Бо ж провладні ЗМІ вже заходилися виправдовувати цей добвгобуд, пояснюючи довготривалість великими обсягами робіт дороги протяжністю 2,8 км. Неначе це вчора їм стало відомо.

Відтак, до Вашої уваги невеличкий фотозвіт про сьогоднішній стан ремонтних робіт на Об’їзній дорозі під залізничним мостом.

Неподалік цієї дороги, якщо рухатися край заплави Ірпінь-річки в бік Водоканалу, нинішня поки що влада зібралася затіяти ще одне будівництво – забудувати частину заплавних земель сільськогосподарського призначення поблизу вулиці Озерної від Достоєвського до Підгірної. Громадськість висловилася різко проти житлового будівництва в заплаві. У ЗМІ поширилася інформація про спробу внадитися туди будівельній техніці з боку вулиці Достоєвського. Проте, Громада стала на заваді забудовницьким намірам влади, а поліція затримала будівельну техніку. (Детальніше про арешт будівельної техніки в заплаві Ірпінь-річки читайте ТУТ).

Відтоді небайдужі люди, активісти несуть постійне чергування, аби не допустити знищення цього куточка Ірпінської природи, на який допоки ще не ступала нога забудовника.

Члени ГО «Сила молоді», які несли вахту, коли на  місце прибув  кореспондент «Зорі Приірпіння», розповіли, що представники Громади тут чергують постійно – вдень і вночі. Жителі найближчих будинків також їх підтримають і всіляко допомагають (за винятком однієї жіночки, яка підтримує забудову).

Люди допомагають чим можуть – водою й продуктами харчування тим, хто несе тут вахту. Також підтримують морально та залишають свої підписи проти забудови в заплаві. Представники Громади запевнили, що вони сповнені рішучості до останнього відстоювати від посягань забудовників заплаву Ірпінь-річки.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *