Про обмеження торгівлі алкоголем та «нелегку справу» кнопкодавства

Сьогоднішня 60 сесія Ірпінської міськради відбулася без особливих «спецефектів», хоча й не без курйозів. Майже з усіх питань порядку денного депутати мовчки тиснули на кнопки пультів голосування. Найбільше обговорення викликало інформативне питання, яке не входило до порядку денного, пов’язане із запровадженням військового стану в ряді областей України.

Про обмеження торгівлі алкоголем та «нелегку справу» кнопкодавства У зв’язку з цим головуюча, в. о. міського голови Ірпеня Анастасія Попсуй, запросила виступити перед початком сесійного засідання «головного військового нашого регіону – Володимира Костянтиновича».

З ним трохи подискутував найстарший депутат Ірпіньради Василь Пікулик, звернувши увагу, що військовий стан у 10 областях «буде вводитися в дію у разі виникнення необхідності», сподіваючись, що до цього справа не дійде.

Про обмеження торгівлі алкоголем та «нелегку справу» кнопкодавства Питання ж порядку денного голосувалися досить швидко з деякими заминками через неуважність депутатів. Зважаючи, що їх сьогодні назбиралося не густо (прийшли 23  із 36 можливих), головуюча постійно закликала до уважності при натисненні кнопок, час від часу прохаючи висвітлити на електронному табло результати поіменного голосування. Мовляв, аби люди знали, хто забуває на кнопку натиснути. Це при тому, що на офіційному сайті міськради на час підготовки цієї публікації не було опубліковано результатів поіменних голосувань ще попередньої 59 сесії, яка відбулася ще 15 листопада.

Найбільше Попсуй зацікавили результати поіменки після голосування питання: «Про встановлення обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Ірпеня». Його не підтримали троє депутатів, що брали участь у голосуванні, хоч рішення таки було ухвалене 20 голосами, які натиснули кнопку «ТАК». Йшлося про заборону на продаж в Ірпені алкоголю з 23 години вечора до 8 ранку.

Про обмеження торгівлі алкоголем та «нелегку справу» кнопкодавства Доволі кумедною видалася наступна ситуація, коли депутати не підтримали питання №73, яке стосувалося змін в проекті  землеустрою одному громадянину по вул. Толстого. З’ясувалося, що провладній депутатській більшості надійшла рознарядка не підтримати інше питання за №83. Переплутавши на слух 73 і 83, вони натиснули кнопки «утримався» не вникаючи у суть питання. Через що довелося провести повторне, вже результативне голосування, натомість на заклик правлячої в Ірпені партії утриматися при голосуванні питання №83, яке стосувалося поновлення договору оренди земельної ділянки з обслуговування торгівельного павільйону по вулиці Соборній. Головуюча озвучила причину: «Обіцяли до сесії принести документацію – і не принесли». Закликаючи депутатів до уважності, аби «правильно» голосувати з питань порядку денного, Анастасія Попсуй примовляла з усмішкою: «Розумію, що це нелегка справа, але що поробиш…».

До уваги наших читачів фотомиттєвості сьогоднішньої 60 сесії Ірпіньради

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Про обмеження торгівлі алкоголем та «нелегку справу» кнопкодавства

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *