Про кабінетні «великі переселення» та ділянки для учасників АТО

Відділ Земельних ресурсів, донедавна розташований по вул. Воїнів-інтернаціоналістів, переміститься до приміщення виконкому. Таке рішення сьогодні прийняли депутати на сесії Ірпіньради. У вже колишнє приміщеня Земельних ресурсів перебазується відділ культури, національностей та релігій Ірпіньради.

Про кабінетні "великі переселення" та ділянки для учасників АТООкрім того депутати затвердили ще кілька знакових для міста міграційних рішень. Зокрема, Управління Державтоінстекції з Соборної (біля Паспортного столу) переміститься на Мінеральну побличже до міськвідділу МВС – у приміщення Державної служби охорони, що поруч. Місце Державтоінспекції на Собрній займе міграційна служба, яка потребує розширення через наплив переселенців.

Про кабінетні "великі переселення" та ділянки для учасників АТО

Знакова річ. На сьогоднішній сесії Ірпіньради депутати перенесли розгляд земельних питань, аби новообрані депутати змогли вникнути в їхню суть та історію, яка розпочалася до нинішньої каденції. Окрім двох рішень з приводу виготовлення технічної документації на земельні ділянки в кінці вулиці 11-та Лінія. Для двох ТОВ «Гормасштаб» та «Каласар» зробили виняток, оскільки вони, як можна було зрозуміти зі слів міського голови Володимира Карплюка, погодилися частину раніше виділеної їм землі повернути місту. Завдяки чому збільшується можливість надати учасникам АТО земельні ділянки, або квартири замість них.

Про кабінетні "великі переселення" та ділянки для учасників АТО

Наразі формуються переліки учасників бойових дій на Сході України. Радує, що Ірпінська влада намагається подбати не тільки про військових, які були мобілізовані військкоматами до ЗСУ, а й добровольців, яких також в Ірпені чимало. Усім їм радять звертатися по земельні ділянки, головне – підтведити свою участь в бойових діях.
У першу чергу влада разом зі спілками учасників АТО вирішили віддячити сім”ям загиблих. Їм пообіцяли надати і ділянки, і квартири. Наступними отримають ділянки (або ж квартири) ті, хто повернулися інвалідами з зони АТО. Далі всі інші учасники бойових дій.

 

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *