Про 7,7 млн на ремонт підземного переходу та клубок проблем новобудов по вул. Білокур

Про 7,7 млн на ремонт підземного переходу та клубок проблем новобудов по вул. БілокурПро ранкове засідання виконкому Ірпінської міської ради більшість його членів дізналися сьогодні за годину-півтори до початку. Зібрання  провели десь за 15 хвилин, враховуючи кілька хвилин очікування одинадцятого члена виконкому – це мінімальна кількість учасників для досягнення кворуму й результативного прийняття рішень. До слова, на засіданні виконкому не було виконуючої обов’язки міського голови Анастасії Попсуй. Відтак, головувала Лідія Михальченко.

Причиною такого аврального зібрання можна назвати два питання доволі куценького порядку денного. Одне з них сформульоване «Про розгляд звернення депутатського корпусу Коцюбинської селищної ради». Депутат Коцюбинської селищної ради Сергій Даніш розказав, що в понеділок збиралася «МЧСна сесія для того, щоб затвердити тарифи для селища Коцюбинське і накінець люди зможуть отримувати субсидії…».  Члени виконкому голосуванням підтримали те звернення, хоча й поцікавилися, наскільки їхнє рішення правочинне і взагалі чимось допоможе коцюбинцям. «Там, де нема нічого, то хоч щось буде», – дане тлумачення можна вважати ідеологічним гаслом голосування з цього питання.

Далі затвердили кошторис проекту капітального  ремонту пішохідного тунелю під залізницю біля Ірпінського вокзалу у розмірі 7 мільйонів 708 тисяч грн. Як запевнив начальник управління ІРІ та ЖКГ Андрій Літвінов, роботи з ремонту підземного переходу під коліями виконуватиме Укрзалізниця за свій рахунок. Від Ірпеня вимагалася лише розробка проекту цього ремонту, за який і проголосували на звітному засіданні.

Про 7,7 млн на ремонт підземного переходу та клубок проблем новобудов по вул. Білокур
Фото Ігоря Швеця

Ще одним «смаленим» питанням сьогоднішнього виконкому видалося присвоєння поштових адрес новобудовам по вулиці Білокур (раніше Курська), де забудовницею є Яна Ільницька. Минулої суботи інвестори цього мікрорайону під назвою «Грін Ярд» (Green Yard) на День Ірпеня провели пікетування… зачиненого відділу продаж.

Про 7,7 млн на ремонт підземного переходу та клубок проблем новобудов по вул. Білокур
Фото Ігоря Швеця

Вочевидь, наразі такий «тоненький натяк» трохи вплинув на нинішню поки що владу, спонукавши її хоча б трохи ворушитися в цьому напрямку. Наразі це лише частина загального клубка невирішених забудовницьких проблем по вулиці Білокур, в яких немає потрібних комунікацій (газогону, централізованої каналізації, достатньо потужного електропостачання) для проживання в новобудовах, які забудовники обіцяли інвесторами підключити ще рік тому.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *