Прилипко звільняє Гончаренка

Прилипко звільняє Гончаренка
Олексій Гончаренко

У зв’язку з тим, що вчора 24.10.2016 на сесії я надав докази, які свідчать про високий рівень корупції в ГСР (закупка рослин за завищеною в 4 рази ціною, закупка щебеню та обсяги виконаних робіт з облаштування доріг, які не відповідають дійсності і т.д.), запропонував створити комісію і перевірити кожен договір та кожну накладну за 2016 р. Також розкритикував роботу КП УЖКХ «Гостомель» та неоднократно ініціював перевірку їхньої діяльності з залученням фахівців КРУ.
Вчора та сьогодні (24 і 25 листопада – ред.) я почув в свою адресу багато погроз фізичної розправи та фальшувань доказів.
У п’ятницю вранці Прилипко Ю.І. ПРИМУШУВАВ МЕНЕ ЗВІЛЬНИТЬСЯ за власним бажанням, мотивуючи це тим, що всі жаліються на мене, що заставляю працювати. Сказав, що в нього претензій до моєї роботи немає, а ось команда проти, а йому це вже надоїло. Сказав, що буде пару розпоряджень про моє звільнення. Я відповів, що ЗВІЛЬНЯТЬСЯ НЕ ЗБИРАЮСЬ і нехай звільняють мене за статтею, якщо зможуть довести.
Подав декілька заяв в правоохоронні органи та прокуратуру з приводу погроз. Хочу запевнить всіх, кому я так заважаю обкрадати людей, що депресіями не страдаю, про самогубство не думаю, на дорозі веду себе акуратно!

 

Олексій ГОНЧАРЕНКО,

заступник Гостомельського селищного голови

Arrow
Arrow
PlayPause
prodam
Slider
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *