Політичний проект «Нові обличчя» невдовзі припинить своє існування

Політичний проект «Нові обличчя» невдовзі припинить своє існування– Таку думку висловлюють депутати Бучанської міської та Бородянської районної рад від цієї невеликої політсили, – зазначає  на сторінці в «Фейсбук»  «Спеціальна комісія з питань протидії корупції», розповідаючи далі наступне:

«Зараз більшість міських голів та депутатів місцевих рад, обраних у 2015 році від партії Карплюка, вже залишили лави НО та вступили до більш потужних політсил. Про всіх не будемо писати, наведемо один красномовний приклад. Сергій Возний (Sergyi Vozny) – екс-голова «Нових облич» в Києво-Святошинському районі, депутат Києво-Святошинської райради. Сергій Олександрович на своєму особистому рейтингу “протягнув” кишенькову партію Карплюка до цієї ради. Зрозумівши всю безперспективність проекту КіНО, він покинув цю політсилу та очолив Київську обласну організацію Соціалістичної партії України Іллі Киви. Також до Соціалістів приєднався депутат Бородянської райради від «Нових облич» Роман Дяченко. Люди зрозуміли, що краще бути однопартійцями з Кивою, ніж з Карплюком! Що тут ще можна додати…»

«Частина депутатів місцевих рад вже жалкує, що висувались від партії екс-мера Ірпеня. Ставши місцевими слугами народу від НО, при «неправильних» голосуваннях у своїх радах, Карплюк погрожує почати процедуру позбавлення депутатського мандату».

«Депутати Бучанської міськради та Бородянської райради, з якими вдалося поспілкуватися, висловлюють думку, що Карплюк спробує потрапити до Верховної ради у 2019 році. Але розуміючи примарність своїх шансів, екс-мер Ірпеня спішить виводити на свої компанії бюджетні кошти Ірпеня, поки ще підконтрольна більшість депутатів міськради голосує за всі потрібні рішення. Та з наближеними забудовниками будувати, з горем пополам, свої ЖК. Щоб забезпечити себе, коли на ПМЖ до Польщі поїде. А проект “Нові Обличчя” припинить своє і так жалюгідне існування».

Окрім висновків Спеціальної комісії з протидії корупції про очевидні провали й очікуване згортання проекту «Нових облич» свідчать наступні факти.

Політичний проект «Нові обличчя» невдовзі припинить своє існуванняФактична поразка на виборах місцевих рад 2015 року, коли «Нові обличчя» ніде, окрім Ірпеня, не змогли набрати більшості та взагалі не пройшли до обласної ради.

Проведення фейкового «з’їзду партії» з вісімнадцяти делегатів за для відкликання неугодного депутата Святослава Куценка. Наразі дане рішення оспорюється в судовому порядку.

Втрачання популярності, обшуки, численні кримінальні справи з наступними відставками мера Ірпеня Карплюка та його найближчого «новообличного» оточення.

Втрата впливу керівництва «Нових облич» на депутатів найближчих до Ірпеня місцевих рад, що вилилося в фактичному розколі та дробленні Ірпінського регіону з подальшим дедалі глибшим розчаруванням у згаданій політсилі серед головного оплоту її електорату – місті Ірпінь.

Політичний проект «Нові обличчя» невдовзі припинить своє існуванняСпроби лідера партії Володимира Карплюка балотуватися на наступних виборах до ВР від іншої політсили.

Здійснення подібного варіанту розвитку подій фактично ознаменує останній цвях у політичну домовину «Нових облич».

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *