Політична розправа під благовидним прикриттям боротьби із забудовою приватного сектора

Швидкоплинним видалося сьогоднішнє засідання виконкому Ірпіньради. Так і залишилося інтригою найцікавіше питання, яке турбує громадськість – ніс маріонеткового в. о. міського голови Літвинова. На вихідних у соцмережах поширилися чутки про його побиття з перемолом носа під час святкування дня народження однопартійця в ресторані «Шкіпер». Літвинов заперечував факт бійки, стверджуючи, що сам упав, і ніс цілий.

На звітне засідання виконкому тимчасовий очільник Ірпеня не прийшов, чим дав ще більше підстав для всіляких чуток і версій. Кажуть, що він начебто взяв відпустку і подався у Київ пікетувати Верховну Раду.

Тим часом в Ірпені за головуванням першого заступника міського голови Олександра Маркушина якось нервово і похапцем проходило засідання виконкому. Відчувалося, що члени виконкому щось утаємничують і намагаються якомога швидше відголосувати питання порядку денного та розбігтися від «надокучливих» представників громадськості та журналістів.

Коли дійшли до питання затвердження проектно-кошторисних документацій, головуючий якось похапцем перебив доповідачку, заступницю директора КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» Жанну Остапчук, яка вже зібралася зачитувати на вигляд чималий перелік об’єктів. «Це кошториси вже затверджені», – цією фразою Маркушин дав зрозуміти доповідачці і членам виконкому, що не варто озвучувати кошториси, сумарний перелік яких звично вимірюється десятками мільйонів бюджетних гривень, а одразу перейти до голосування даного питання. Що й було зроблено за мовчазної згоди усіх присутніх членів виконкому.

Значно багатослівнішим був Маркушин, коли дійшла черга до питання «Про скасування містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва за адресою: вул. Давидчука, 35, м. Ірпінь, Київська обл., наданих гр. Ковтуну І. В.». Про перипетії довкола цього скандального багатоквартирного будівництва посеред приватного сектора чимало писалося й демонструвалося телесюжетів. Нарешті ірпінська влада вчинила хоча б якісь формальні дії з цього приводу. Проте виникають чималі сумніви стосовно серйозності та щирості такого наміру скасування містобудівних умов та обмежень.

«Якщо є приватний сектор, то можна будувати дуплекси і таунхаузи. І це нормально – старі будинки оновлювати. Ми категорично проти того, щоб у приватному секторі виростали якісь чотирьох, п’яти чи десятиповерхові будинки. Я категорично проти. Надалі ми будемо…  це один із перших прецедентів, і далі ми будемо діяти, як нам дозволяє закон. Ця позиція міської ради надалі буде до всіх однакова – без винятку», – буквально прокоментував це питання Олександр Маркушин, за яке одразу проголосували всі присутні члени виконкому.

Дивіться відео розгляду й голосування даного питання:


За час керівництва в Ірпені нинішньої поки що влади у приватному секторі наче на карплюківських «дріжджах» виросли десятки, якщо не сотні висоток. Чимало таких «свічок» посеред приватної забудови й зараз у стадії будівництва. У зв’язку з чим, м’яко кажучи, викликає подив запевняння стосовно «однакової позиції» міської ради у питанні забудови приватного сектора. Очевидно, що тут приховується певний інтерес. Згаданий забудовник на Давидчука, 35 Ігор Ковтун – депутат Ірпіньради від БПП. Дана політсила донедавна в Ірпені підтримувала дерибанні рішення карплюківської більшості. Тоді на це будівництво влада закривала очі попри чималий опір громадськості. Натомість зараз, коли очевидно, що передвиборчі доріжки «Нових облич» і БПП розійшлися – карплюківські маріонетки надумали у такий спосіб розправитися із політичними опонентами, сповідуючи принцип: своїм усе – ворогам закон. Інакше як ще можна пояснити скасування містобудівних умов саме Ковтуну при тому, що у приватному секторі масово зводяться висотки майже у всіх куточках Ірпеня?

 

Ніна ЛИПОВЕЦЬКА

 Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Політична розправа під благовидним прикриттям боротьби із забудовою приватного сектора

  1. Громада, більш ніж півроку бореться, відстоює законність, а виявляється це – політичні розбірки. Ганьба!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *