Подружжя заснувало еко-ферму й чекає туристів для фотосесій в лавандовому полі

Подружжя заснувало еко-ферму й чекає туристів для фотосесій в лавандовому поліВесною запрацює нова локація для киян, де можна буде фотографуватися, проводити час з родиною та купити органічну продукцію. Подружжя Олександр та Мирослава Мостепанюк заснувало еко-ферму у селі Димер Київської області. Тепер землевласники очікують напливу інстаграм-туристів. Сподіваються, що хіпстери зацінять ідею і влітку не буде відбою від креативних фотосесій.

Два роки родина збудувала тут приватний будинок. Викупили близько 80 соток землі під зелені насадження. З цього і почали свій бізнес. Засіяли землю лавандою, засадили полуницею та ожиною. Під лавандове поле відвели 15 соток. Полуниця і ожина займають близько 30 соток. Ферма називається “О-Lawander”. Підприємство оформлене як ФОП.

Подружжя заснувало еко-ферму й чекає туристів для фотосесій в лавандовому поліПодружжя збирається на лавандових полях запускати платні фотосесії. Коли кущі підростуть, здаватимуть плантації погодинно. Вартість оренди для любителів квіткових фотосесій обійдеться у 600-700 гривень за годину. Також на території продаватимуть органічні ягоди. Оптова вартість стартуватиме від 80 гривень за кілограм.

Джерело: zrada.today

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *