Податковий університет збираються ліквідувати

Податковий унівесритет збираються ліквідуватиПодаткову та Львівську Фінакадемії можуть ліквідувати, щоб не допустити до керівництва ректорів-хабарників.

За інформацією сайту “Українські новини” Міністерство освіти й науки ініціює приєднання Національного університету державної податкової служби в Ірпені до Київського національного торгово-економічного університету й Львівської державної фінансової академії – до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Проект відповідної постанови Кабінету Міністрів спрямований на узгодження з Міністерством юстиції, Міністерством фінансів і Міністерством економічного розвитку й торгівлі.

За інформацією джерела, цим заходом Міносвіти має намір позбавити підозрюваного в одержанні хабара виконуючого обов’язки ректора Львівської фінакадемії Петра Буряка можливості залишатися на своїй посаді.

Також шляхом приєднання буде ліквідована посада ректора Податкової академії, і на неї не зможе претендувати колишній ректор цього вищого навчального закладу Петро Мельник.

Як вже повідомлялося раніше, судове засідання у справі колишнього ректора НУДПСУ Петра Мельника з приводу відновлення його на посаді ректора перенесено на 2 квітня.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

4 комментарии на “Податковий університет збираються ліквідувати

  1. через того петра нашу податкову взагалі закриють . нехай їде в каліхворнію – там покерує!

  2. Якщо так, то потрібно починати ще з дитячих садочків та шкіл, де берут хабарі усі, навіть няні… А що вже казати про заведующий та вчителів… Мельник хоч для людей працював, для міста!

    1. авжеж, бо молоді студенточки знають як і за що, над чим і над ким любить попрацювати мельник 😉

    2. Та хай вже краще беруть в садочках та школах. Хоч якась впевненість тоді з’являється, що за дитиною приглянуть нормально.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *