Побачив світ квітневий друкований випуск газети «Зоря Приірпіння»

Щойно вийшов з друку 25-тисячний наклад загальнополітичної газети Ірпінського краю

«Зоря Приірпіння» № 5 (87) за 26 квітня 2019 року

Загальнополітична газета Ірпінського краю № 5 (87) за 26 квітня 2019 рокуУ цьому випуску до уваги наших читачів підсумки голосування в регіоні за всіх кандидатів у Президенти України та репортажі із засідань сесії міськради та виконавчого комітету.

Де, зокрема, йдеться про виділення 35 мільйонів на облаштування набережної Ірпінь-річки за межами міста. Спростовуються чутки про зміну влади: Анастасія Попсуй, за її словами, живе у приміщенні міськради, під стінами якої блукає «привид Карплюка».

Також розповідається про будівництво п’ятого поверху четвертої «школи» в заплаві Ірпінь-річки – як внаслідок обману людей і перенаселення передмістя Києва потерпають від перенавантаження школи та дитсадочки столиці.

На 4-й сторінці до уваги читачів репортаж про концерт з виконанням сонетів Шекспіра, в якому взяли безпосередню участь наші земляки-ірпінчани.

З цього випуску читачі дізнаються про новий розклад електропоїздів за маршрутом Київ–Тетерів, а також про небезпечні розваги дітей-«зачеперів», які за для розваги чіпляються зовні до останніх вагонів електричок.

Повністю свіжий випуск газети «Зоря Приірпіння» можна переглянути в PDF форматі, натиснувши ТУТ.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *