Перший центр комплексного обслуговування клієнтів електромереж буде відкрито в Ірпені

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов провів зустріч з генеральним директором холдингу ДТЕК Максимом Тімченком і генеральним директором ДТЕК Мережі Іваном Гелюхом. Обласна влада розглядає ДТЕК, як одного з найважливіших інвесторів в області, – йдеться у повідомленні DTEK.

Перший центр комплексного обслуговування клієнтів електромереж буде відкрито в Ірпені

«Економічний підйом будь якого регіону, або держави завжди пов’язаний з якістю доріг і електричних мереж, тому Київщина очікує, що ДТЕК як найбільший оператор системи розподілу електроенергії стане одним з ключових інвесторів», – зазначив голова КОДА.

На зустрічі учасники розглянули енергетичні проблеми, що є на Київщині. Торкнулися відключень світла у Борисполі, Вишгороді та інших містах області, які мали місце. Узгодили заходи, які будуть вживати в подібних випадках надалі для оперативного реагування на аварії. Вже в 2020 році ДТЕК відкриє в регіоні до чотирьох сервісних центрів, що будуть займатися комплексним обслуговуванням клієнтів, в тому числі – підключенням до електромереж, перший – у м. Ірпінь.

Перший центр комплексного обслуговування клієнтів електромереж буде відкрито в Ірпені

«ДТЕК завжди у свої діяльності дотримується принципів партнерства заради спільної цілі. Ми переконані, що суспільство, держава та бізнес мають діяти разом для досягнення найкращих результатів, – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. – Такі великі проєкти, як модернізація елетромереж та створення клієнтського сервісу завжди довгострокові і потребують значних інвестицій. Але саме вони наближають Україну до сучасного європейського рівня послуг».

Генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх відзначив важливість впровадження технологій «розумних» мереж Smart Grid у Київській області: «Цифрові технології дозволять значно оперативніше виявляти та усувати аварії. В 2019 році ДТЕК вже відцифрував мережу у 5 найбільших районах області – Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Ірпінському та Києво-Святошинському районах. Повністю система запрацює в регіоні в 2021 році».

Від обласної влади представники бізнесу очікують відкритості та прозорих рішень, пришвидшення оформлення дозволів на землю для встановлення трансформаторів, налагодження стосунків з місцевими органами влади і вирішення інших організаційних питань, що стосуються розвитку інфраструктури електричних мереж.

Також учасники зустрічі  обговорили необхідність реформи системи тарифоутворення для збільшення інвестицій у реконструкцію електромереж і поліпшення якості електропостачання для мешканців області.

Олексій Чернишов домовився з керівниками ДТЕК про створення робочої групи, роботу якої він триматиме на особистому контролі. Основним її завданням буде спільна робота в напрямку модернізації електромереж і оперативне вирішення питань з постачання електроенергії в регіоні.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *