Пересувний еко-будинок майбутнього

1

Будинки майбутнього не тільки матимуть автономне енергозабезпечення, а й будуть легко збиратися та переміщатися на нове місце.

Лондонська команда архітекторів і вчених створила інноваційне скляне житло Photon Space. За словами розробників, будинок може бути зведений у будь-якому місці і його дуже просто переміщати, передає deadbees.net.
2
Скляні стіни та дах забезпечують доступ природного світла, а також блокують 63% сонячної радіації. На додачу, скло можна зробити непрозорим за допомогою вимикача або смартфона.
4
Photon Space обійдеться у 330 до 410 тис. доларів в залежності від специфікації.

Мобільний будинок майбутнього ALPOD, розроблений інженерами з James Law Cybertecture, AluHouse і Arup, виготовлений з алюмінію. Досить міцну і легку будівлю у разі необхідності можна перемістити у потрібне місце. Вікна на даху дозволяють максимально освітлювати невеличке приміщення, а розсувні двері – забезпечувати приплив свіжого повітря.
4
При цьому ALPOD оснащений кондиціонером та світильниками. Алюмінієвий будиночок має кухню, ванну кімнату та вільний простір, який при потребу можна перетворити у спальню або вітальню. 5
Як зазначає керуючий директор Aluhouse Ерік Квон, ALPOD може використовуватися у бізнесі, як офіс, мобільний магазин, студія, виставкове місце чи простір для польоту фантазії. Передбачається, що ALPOD буде дступний для покупки у 2016 році.

Міні-будинок, створений бельгійською фірмою Skilpod, може звести втрати енергії до нуля в разі оснащення сонячними панелями та вентиляційними системами для рекуперації тепла.
6
Модульне житло повністю мебльоване та може поєднуватися з іншими компонентами з метою максимізації простору і кращої освітленості. Будинок призначений для літніх або самотніх людей, яким не потрібно багато місця.
7
Його вартість стартує від 67 тис. доларів.

Як повідомлялося раніше, словацька компанія розробила автономний будинок-капсулу, який забезпечують енергією сонце та вітер.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ