ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ДЕПУТАТА КУЦЕНКА

Або КіНО і виборча комісія

 

Продовжується тиск з боку нинішньої поки що влади на депутата від округу № 6 Святослава Куценка. Керівництво міста і політичної партії «Нові обличчя» намагається форсувати спроби незаконного позбавлення повноважень депутата ІМР.

Наразі анафемістичним намірам Ірпінського КіНО перешкоджає реальна підтримка людьми свого депутата – Святослава Куценка.

Як вже повідомляла «Зоря Приірпіння», так звані збори пройшли з грубими порушеннями чинного законодавства України. Далі цей процес також проходить з численними порушеннями законодавства. Втім, для нинішньої влади, яка фактично й ініціювала процес відкликання неугодного депутата, правовий нігілізм давно став нормою діяльності.

ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ДЕПУТАТА КУЦЕНКА Або КіНО і виборча комісія

За цими правопорушеннями повинна стежити Ірпінська ТВК. Втім, депутати й члени виконкому розповідали, як деякі представники КіНО у приватних розмовах неодноразово хизувалися своїй контролем на виборчою комісією.

Партію «Нові обличчя» у Ірпінській виборчій комісії представляє помічниця мера Карплюка Альона Голота, партію «Наш край» – у цій комісії представляє співвласник скандальної компанії «Синергія» Юрій Марченко. Тож про яку об’єктивність і неупередженість членів виборчої комісії може йти мова?!

Ще прихильники Карплюка хизуються, що начебто вони контролюють членів виборчої комісії від ВО Батьківщина та Радикальної партії Олега Ляшка.

Відтак, звертаємося саме до членів Ірпінської виборчої комісії: як би на вас не впливала, щоб вам не пообіцяла поки що діюча Ірпінська влада, не порушуйте Закон! Тому що влада тимчасова, а вам у цьому місті жити і дивитися людям в очі! Непідконтрольні владі ЗМІ будуть постійно висвітлювати роботу Ірпінської виборчої комісії і публікувати результати персонального голосування членів комісії.

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *