Переполовинювання переполовинювачів: у Ірпіньраді буде інше КІНО

Упродовж незначного, але насиченого подіями часу спостереження КІНО (розшифровується: Карплюк і «Нові обличчя») при владі в Ірпені стала очевидною патологічна схильність цієї команди – не дороблювати, не завершувати, не доплачувати, або ж, як кажуть у народі – переполовинювати. Тобто, не скажеш, що нинішня влада зовсім нічого не робить (чим вирізняється на тлі деяких попередників), але з іншого боку ККД (коефіцієнт корисної дії) від її діяльності ще дуже далекий від задовільного. А в багатьох випадках ця діяльність навіть шкідлива для людей та навколишнього середовища загалом. Усе це наслідок патологічної схильності до переполовинювання.

Переполовинювання переполовинювачів: у Ірпіньраді буде інше КІНО

Найбільш яскравий приклад переполовинювання – дерева біля самого приміщення Ірпіньради (публікацію «БУДИНОК ІРПІНЬРАДИ ПОТРІБНО ЗНЕСТИ!  ЗА КАРПЛЮКІВСЬКОЮ «НОВАТОРСЬКОЮ ЛОГІКОЮ» читайте ТУТ). Сорок років там росли вічнозелені ялини. У процесі реконструкції центральної площі зрізали 9 дерев. На їхньому місці посадили 4 листяні дерева – граби. На цьому одному прикладі бачимо два переполовинювання: замість дев’яти – четверо дерев, замість вічнозелених (цілий рік) – листяні (зелені півроку).

Для чогось знадобилося у центрі міста під виглядом хворих (були там такі, але ж не всі) зняти майже усі дерева, аби посадити молоді, яким рости років 10–15, щоб досягнути розмірів спиляних, що давали тінь у літню спеку. Карплюк каже, мовляв, нічого страшного колись вони виростуть. Колись… Сподіватимемося, що не засохнуть. Але так само електорат на наступних виборах скаже: ми за КІНО проголосуємо… колись. Коли дерева виростуть. З цього приводу пригадалася давня бувальщина з кубинського досвіду в період розквіту керування цією острівною державою Фіделем Кастро. Тамтешній чиновник додумався купити для Гавани… снігозбиральну машину. Очевидно, що отримав від продавців «відкат», але своє рішення пояснив так: перестрахувався про всяк випадок – раптом на Кубі сніг випаде. Тоді Фідель Кастро розпорядився чиновника кинути до в’язниці й тримати там, доки на Кубі не випаде сніг. Так і з деревами у центрі Ірпеня. Пропоную голосувати на виборах за КІНО – тоді, коли нові дерева виростуть до розмірів знесених.  Відтак, ще років 10 буде стимул поливати й доглядати, щоб не засохли.

Переполовинювання переполовинювачів: у Ірпіньраді буде інше КІНО

Але це все більш візуальні приклади переполовинювання. А скільки глибших,на перший погляд, не помітних чи умисно замовчуваних?! Наприклад, з видачею землі учасникам АТО. На сесії Ірпіньради за участю КІНО було зроблено помпу за присутності близько 10 телеканалів, коли 140 ірпінським атовцям вручали акти на право власності земельними ділянками (детальніше читайте ТУТ). Мало хто звернув увагу, що це ще один приклад переполовинювання у виконанні Ірпінського КІНО:  замість належних 10 соток землі роздавали по 5 соток. І то лише тій частині учасників АТО, які погодилися на це переполовинювання, аби швидше отримати належну ділянку, точніше – половину від належної.

Подібних випадків переполовинювання чимало. Вони вже позначаються на ставленні до переполовинювачів. Це й затяжні ремонти ірпісньких доріг та центральної площі, яку відкрили на місяць пізніше і то не до кінця доробленою. Вже видно, як поки що прихильники КІНО стараються через раз, відтак на наступних виборах і голосуватимуть через одного. У такий спосіб відбудеться переполовинювання переполовинювачів.

Переполовинювання переполовинювачів: у Ірпіньраді буде інше КІНО

Запитаєте чим це для них обернеться? А от чим. Можна сказати, що самому Карплюку переполовинювання електорату не таке вже й страшне, з огляду на результати торішніх виборів. Якщо він знову скористається безпорадністю опонентів, то подвійне скорочення кількості голосів не вплине на підсумок виборів. (Інша справа? чи балотуватиметься він знову на посаду мера Ірпеня? І взагалі, куди його занесе примхлива доля найближчими роками?). Зовсім інша річ – втрата половини голосів для партії «Нові обличчя». У такому разі в Ірпіньраді вже не буде переважної більшості в 15 мандатів. Якщо  стане 7-8 депутатів від НО, і в раді буде кілька фракцій по 5-7 мандатів, то, самі розумієте – це буде вже зовсім інше КІНО.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *