ОСВІТЯНАМ ПРИІРПІННЯ ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТИ

На сьогоднішній сесії Ірпіньради одноголосно було прийняте рішення  «Про підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, установ».

ОСВІТЯНАМ ПРИІРПІННЯ ПІДВИЩАТЬ  ЗАРПЛАТИ

 

Доповідаючи з цього питання міський голова Володимир Карплюк зокрема зазначив: «Держава дала субвенції на підвищення зарплат певної категорії освітян, а іншій категорії такого підвищення не зробила. Ми вирішили вирівняти ситуацію. Надаємо надбавки з міського бюджету нашим вчителям за престижність. Розробили програму, за якою будемо дотувати не 20 відсотків, а більше. Але тільки тим вчителям, в яких будуть чіткі і якісні характеристики по тих показниках, які ми визначимо цією програмою. Бо ми хочемо, аби ірпінський вчитель, який працює на дитинку, вкладає в неї душу, отримував набагато більше, ніж він сьогодні отримує. Оскільки цей рік оголошений роком освіти, то в заробітну плату ми вкладемо набагато більшу цифру, ніж вкладали минулого року. Але це зробимо після того, як відділ освіти опрацює систему, яким чином і за якими критеріями ці надбавки будуть отримувати люди. Ті вчителі, які за результатами року будуть активно працювати, отримають набагато більше, ніж отримали минулого року». Відтак, міський голова закликав передати цю інформацію педагогам Приірпіння і мотивувати їх на кращу роботу на освітянській ниві.

ОСВІТЯНАМ ПРИІРПІННЯ ПІДВИЩАТЬ  ЗАРПЛАТИ До слова, на цьому засіданні представили нового начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради – Анну Юріївну Король (одразу на сесії зазначили, що вона не родичка депутата Петра Короля).

Оксана ТЕМЧИНСЬКА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *